Положення про роботу представників засобів масової інформації на домашніх матчах ФК «Альянс»

До уваги представників засобів масової інформації! Якщо ви бажаєте висвітлювати домашні матчі ФК «Альянс», вам необхідно пройти акредитацію в пресслужбі ФК «Альянс». Звертаємо вашу увагу на тому, що неакредитованим журналістам навіть при наявності редакційного посвідчення буде відмовлено у проході на стадіон!

Квоти на акредитацію такі: один журналіст та один фотограф від Інтернет та друкованих засобів масової інформації один радіожурналіст журналіст і оператор для телебачення.

Проходження акредитації проводиться шляхом заповнення заявки у довільній формі, в якій треба вказати: ваше прізвище та ім’я (якщо ви заповнюєте заявку за декількох осіб, необхідно вказати дані усіх осіб).
ЗМІ, яке ви представляєте.
тип акредитації, який вам потрібен (журналіст, фото, відео, радіо).
термін дії вашої акредитації (на окремий матч або до кінця сезону).
Також не буде зайвим фото або скан-копія редакційного посвідчення.

Заявки приймаються на електронну пошту illiadeulin@gmail.com не пізніше ніж за 48 годин до початку найближчого домашнього матчу! Про порядок видачі акредитаційних посвідчень, а також час видачі стартових протоколів кожного журналіста, у разі успішної заявки, буде повідомлено окремо.

Після проведення гри здійснюється моніторинг ефективності роботи присутніх на матчі ЗМІ (оригінальність, компетентність, оперативність, об’єм матеріалу) і відповідно до результатів приймається рішення стосовно доцільності видачі акредитації на наступні матчі.

Акредитація дає право її власникові на:

— вільний вхід на стадіон в дні проведення домашніх матчів ФК “Альянс”;

— отримання програми та стартового протоколу матчу;

— участь в післяматчевій прес-конференції;

— участь в інших заходах клубу;

— організацію інтерв’ю і зустрічей з представниками клубу.

ФК “Альянс” залишає за собою право відмови в акредитації і її анулювання:

— у разі порушення журналістом правил подачі заявки на акредитацію;

— у разі розповсюдження не відповідних дійсності відомостей, що заподіяли клубу шкоду або що ущемляють права і законні інтереси його працівників або партнерів;

— при порушенні правил поведінки на стадіоні під час проведення матчу;

— при припиненні діяльності засобу масової інформації;

— при звільненні журналіста з редакції (в цьому випадку редакція має право акредитувати іншого журналіста).

Також ФК “Альянс” залишає за собою право відмовити в акредитації та/або анулювати її без пояснення причини.