Згадуємо історію протистояння з ФК «ВПК-Агро»!

13 Серпня 2021

Перед матчем з ФК «ВПК-Агро» згадуємо віхи протистояння з представником футболу Дніпропетровської області. Вже четвертий сезон поспіль вболівальники можуть спостерігати за протистоянням «ВПК-Агро» та «Альянсу»!

Перші матчі між командами відбулися в ще 1/4 плей-оф Чемпіонату України серед аматорів сезону 2018/2019. Поступившись в першому матчі в Байраці з рахунком 0:4, в грі-відповіді наша команда змогла нав’язати боротьбу та до 47 хвилині навіть вела з рахунком 3:0, проте до півфіналу пробитися не змогла, попри перемогу у другому матчі з рахунком 3:1.

Згодом команди зустрічалися у достроково завершеному сезоні Другої ліги 2019/2020. Тоді «Альянс» не зумів не те що перемогти суперника, а бодай забити йому гол: наша команда зазнала двох поразок з однаковим рахунком 0:1.

Ось по повній «Альянс» взяв реванш минулого сезону Першої ліги. В прем’єрному для команд матчі суперники влаштували справжню перестрілку. Поступаючись до кінця першого тайму з рахунком 0:1, наші хлопці зуміли зрівняти рахунок зусиллями Костянтина Ярошенка, який забив чудовий гол зі штрафного. А потім автогол суперника і м’яч Миколи Агапова, і «Альянс» вже попереду з різницею в два м’ячі. Наші хлопці пропустили гол на 89 хвилині, проте на більше у суперника не вистачило сил. «Альянс» святкує першу перемогу над «ВПК-Агро» на професійному рівні.

Позитивного результату наші хлопці змогли досягти і у грі 16 туру в Дніпрі. Цього разу вже «Альянс» відкрив рахунок, але незадовго до кінця першого тайму суперник відігрався. Так було до 81-ої хвилини, коли Сергій Загинайлов реалізував пенальті, а через п’ять хвилин Микола Агапов оформив дубль та поставив крапку в цьому матчі. Хоча, треба відзначити, що за 10 хвилин до голу Сергія «ВПК-Агро» залишився у меншості.

Новий сезон напише нову сторінку в історії протистоянь цих команд, і лише гра покаже, на чию сторону схиляться шальки терезів, адже і «ВПК-Агро», і «Альянс» у шести матчах між собою перемагали по три рази і жодного матчу не зводилося до нічиєї.

Пресслужба ФК «Альянс»