Юрій Ярошенко – найкращий тренер сьомого туру Першої ліги!

8 Вересня 2021

Юрій Ярошенко – найкращий тренер сьомого туру Першої ліги за версією видань Sportarena та Footboom!

«Кривбас прибув у Суми з 14-матчевою безпрограшною серією та впевненістю в своїх власних силах, натомість Альянс зумів вдало зіграти на зустрічних курсах і здобути перемогу. Юрій Ярошенко зіграв на сильних якостях своїх футболістів, приготував «капкан» для суперника з непоганим підбором атакувальних футболістів і досяг різкого контрасту за рахунок зіграності своєї команди порівняно з Кривбасом, який влітку оновився майже повністю. Відзначаємо, що команда потихеньку вчиться грати без свого лідера В.Шарая – натомість, різко додали інші гравці. Вдала кадрова та тактична робота штабу Альянсу дозволила перервати вдалу серію одного з фаворитів сезону.» – таку оцінку дали оглядачі сайту Sportarena.

А оглядачі сайту Footboom назвали Юрія Миколайовича «людиною туру»:

«Герой туру, що завершився. Йому та його команді вдалося зупинити «Кривбас», який впевнено рухається до Прем’єр-ліги. Втім, наставник липоводолинської команди дуже скромно оцінив свої “заслуги перед суспільством” – всі лаври “віддав” підопічним, які “провели дуже гарний в тактичному плані матч”. Дійсно, скромно. Тим більшу повагу заслуговують слова тренера.»

Вітаємо Юрія Миколайовича з відзнаками!

Пресслужба ФК «Альянс»