Юрій Ярошенко: «Ми задоволені тому місцю, на якому ми знаходимося»

9 Грудня 2020

Восьме місце команди – це те місце на яке Ви розраховували?

На сьогоднішній день на якому місці ми знаходимося — на тому і знаходимося. А передбачає це сама гра і календар, який, на жаль, був у нас трохи поламаний. Пандемія — і в цьому плані нам важко було. Відразу 17 футболістів захворіло. Пік форми пройшов, потім знову все це треба було починати. Але, тим не менше, ми задоволені тому місцю, на якому ми знаходимося. Є потенціал щоб вгору піднятися, ну і щоб не опуститься вниз.

Який матч був найкращий, а який навпаки?

Хороший матч був з «Вересом». Коли ми відчули впевненість у своїх діях. Хлопці цей етап негативний так сказати переломили. Ну і гра з «Чорноморцем». Хоча вона і завершилася з рахунком 0:0, але, я вважаю, за якістю гри ми дійсно дуже добре виглядали.

А провальна?

Сама провальна — це гра на кубок гру з ним же «Вересом», коли ми поступилися 3:0. І гру з «Волинню», після хвороби. Гра з «Гірником-Спорт», яка не принесла нам, однозначно, негативного результату, але в підсумку ми поступилися в цьому матчі з рахунком 0:1. Розчарування від цих трьох ігор однозначно. Ми набагато могли потужніше могли зіграти. Але, знову ж таки кажу, є і об’єктивні причини. Ті які я пов’язую з хворобами футболістів.

Команда йде у відпустку? Коли збираєтеся для підготовки до весняної частини чемпіонату?

У нас відбулась співбесіда з кожним футболістом. Ми їм розповімо, що ми хочемо в подальшому від них. Ну і підведемо риску футбольного сезону. Хлопців відпускаємо у відпустку до 20-го січня. Потім ми починаємо підготовку, медобстеження 21-22-го, 23-го числа починається повноцінний підготовчий етап, який триватиме у нас 14-ть днів. Потім три дні вихідних, потім спеціальний підготовчий, потім передзмагальний. Два етапи ми будемо проводити однозначно в Сумах. Третій етап — може також у Сумах, може кудись поїдемо. Але це керівництво буде вирішувати.

Чи будуть зміни в команді?

«Селекційна робота вона завжди цікава. І обов’язково нам треба посилити деякі позиції. Кінцівка чемпіонату вона показала, що у нас є потенціал у хлопців. Може бути, одна-дві позиції будуть для точкового підсилення. Не просто набір виконавців, а посилення позиції. Щоб нам себе комфортно почувати.

Хто на Ваш погляд кращий гравець команди «Альянс»?

Команда «Альянс».

Джерело: http://ffs.sumy.ua/chempionat-ukrayini-62/