Визначено подробиці тренувального збору «Альянсу»!

30 Грудня 2020

Команда збереться 21 січня у Сумах та пройде медобстеження, у цей же день на базі стадіону СНАУ пройде перше тренування. Перший етап підготовки до весняної частини сезону триватиме до п’ятого лютого. На ньому команда поєднуватиме заняття у тренажерному залі «Аякс» вранці з роботою над фізичним станом ввечері.

Згодом, а саме дев’ятого лютого команда збереться на другий тренувальний збір. Під час цієї частини підготовки увага буде приділена роботі з м’ячем, над якою наші футболісти працюватимуть на стадіоні «Авангард» у Сумах. Другий збір триватиме до 20 лютого.

В Україні команда має провести чотири товариських матчі, проте ця інформація є попередньою та у ній можливі зміни, тому слідкуйте за оновленнями у соціальних мережах клубу.

21 лютого має розпочатися заключна частина збору. За планом вона має пройти у Туреччині та під час цієї частини заплановано п’ять товариських матчів, але точна інформація щодо місця проведення цієї частини та товариських матчів на турецькому зборі буде надана пізніше.

Цей етап підготовки триватиме до сьомого березня. Наступного дня команда повернеться до України та завершуватиме приготування до весняної частини Першої ліги, яка для «Альянсу» розпочнеться перенесеним матчем 6 туру з «Металістом 1925» у Харкові 15 березня.

Пресслужба ФК «Альянс»