Все, що треба знати перед жеребкуванням другого попереднього етапу vbet Кубку України

5 Серпня 2021

Шостого серпня о 10:00 «Альянс» дізнається свого суперника в другому попередньому раунді vbet Кубку України сезону 2021/2022. Нагадаємо, що наша команда розпочне виступи з цієї стадії як учасник Першої ліги. Базова дата матчів цієї стадії – 18 серпня.

vbet Кубок Украïни | ЖЕРЕБКУВАННЯ | ІІ попередній етап

Відзначимо, що всі стадії Кубку України складаються з одного матчу. Господарем поля буде команда з нижчої ліги (тобто, якщо суперником «Альянсу» стане команда Другої ліги або аматорський колектив, то наша команда точно зіграє на виїзді), а у разі, якщо між собою зустрінуться команди з однієї ліги, то матч відбудеться на полі тієї команди, яка при жеребкуванні матиме непарний номер.

На другому попередньому етапі до п’яти переможців першого попереднього етапу (в списку вони виділені курсивом) приєднаються решта 39 команд змагань ПФЛ. Таким чином, повний список потенційних суперників «Альянсу» виглядає так:

Перша ліга (15 команд):

• «Чайка» П. Борщагівка
  • «Чернігів» Чернігів
  • «Яруд» Маріуполь

Аматорські команди (2 команди)

• «Фенікс» Підмонастир, Львівська обл.
  • «Олімпія» Савинці, Полтавська обл.

Також зазначимо те, що задля зменшення логістичних витрат команди при жеребкуванні можуть бути поділені на групи за територіальним чинником, тому список потенційних суперників може звузитися, про що буде повідомлено безпосередньо перед жеребкуванням. Уся оперативна інформація щодо жеребкування публікуватиметься в нашому Telegram (https://t.me/fcallianceld) в день жеребкування.

Пресслужба ФК «Альянс»