«ВПК-Агро» — «Альянс»: прев’ю матчу

28 Листопада 2020

Перша ліга, 16 тур. 29 листопада 2020 р. Початок о 13:00. Стадіон «Метеор», м. Дніпро.Результат матчу першого кола: 2:3Форма команд у чемпіонаті:«ВПК-Агро»: 13 матчів, 4 перемоги, 1 нічия, 8 поразок, м’ячі: +13-25, 13 очок, 13 місце«Альянс»: 12 матчів, 5 перемог, 2 нічиї, 5 поразок, м’ячі: +13-12, 17 очок, 12 місцеПопередні матчі команд:25 листопада. «ВПК-Агро» – «Металіст 1925» 0:125 листопада. «Кремінь» – «Альянс» 0:2Найкращі бомбардири команд:«ВПК-Агро»: Владислав Горбаченко (4 голи)«Альянс»: Сергій Загинайлов (6 голів)Дискваліфіковані:Ляшенко – немає«ВПК-Агро» – чи не найвідоміший суперник для «Альянсу» у Першій лізі. А відомий він тим, що протистояння з цією командою тягнеться ще з Чемпіонату України серед аматорів. Тоді, як і в матчах Другої ліги, сильніше виявився колектив з Дніпропетровщини (3 перемоги та 1 поразка). Втім, невтішну статистику для нашої команди вдалося переломити вже у 2020 році: спочатку впевнена перемога у товариському матчі, а згодом вольова звитяга у першій для команд грі у Першій лізі. Тож є шанси на перемогу нашої команди і у цьому матчі. Тим паче, для нас може зіграти на руку той факт, що «ВПК-Агро» дуже гостинно приймає команди на своєму полі: у семи домашніх матчах одна перемога, одна нічия та цілих п’ять поразок. «Альянс» же, окрилений перемогою у Кременчуці, жадатиме продовжити серію без поразок до трьох матчів та завершити рік на позитивній ноті. Також відзначимо повернення до складу Миколи Агапова, який у грі першого кола оформив дубль у ворота «ВПК-Агро». Він відбув дискваліфікацію та зможе допомогти своїй команді у грі в Дніпрі.