Vbet Кубок України 2021/2022: все, що треба знати перед жеребкуванням 1/16 фіналу.

2 Вересня 2021

Жеребкування четвертого раунду (1/16 фіналу) розіграшу Vbet Кубка України-2021/2022 проходитиме в Києві в Будинку футболу в п’ятницю, 3 вересня (початок — об 11.00).

За перебігом процедури жеребкування можна буде спостерігати наживо на YouTube-каналі УАФ.

У четвертому раунді (1/16 фіналу) виступатимуть 11 переможців третього попереднього раунду та 11 клубів УПЛ (окрім учасників єврокубків-2021/2022). Базовий день проведення матчів — 22 вересня.

Учасники четвертого раунду (1/16 фіналу)

Прем’єр-ліга

«ЛНЗ» (Черкаси)

«Епіцентр» (Дунаївці)

«Таврія» (Сімферополь)

Звертаємо вашу увагу на тому, що при жеребкуванні 1/16 фіналу, як це було у попередніх раундах, команди можуть бути поділені на групи за територіальним принципом задля зменшення логістичних витрат клубів, тому список потенційних суперників «Альянсу» може звузитися, про що буде повідомлено безпосередньо при жеребкуванні.

В 1/8 фіналу до 11-ти переможців четвертого раунду (1/16 фіналу) приєднаються п’ять представників України в єврокубках-2021/2022 — «Динамо», «Шахтар», «Зоря», «Колос» та «Ворскла». Базовий день проведення матчів — 27 жовтня.

Матчі 1/4 фіналу та 1/2 фіналу заплановано на 2 березня та 20 квітня 2022 року відповідно.

Володар трофея визначиться 11 травня 2022 року.

Пресслужба ФК «Альянс» за матеріалами Української асоціації футболу.