Руслан Пісний – у переліку відкриттів Першої ліги за версією сайту UA-Football

23 Грудня 2020

“Вихованець сумської “Барси” всю кар’єру провів в межах області, а з 2015-го по 2019-й рік виступав на аматорському рівні спершу за “Агробізнес-TSK”, а потім і за сам “Альянс”, з яким набув статусу профі. Дивлячись на гру Руслана, складно припустити, що йому всього лише 23 роки, настільки щільно гравець застовпив за собою місце в стартовому складі. Грає він флангового захисника, іноді лівого, але більше небезпеки створює біля чужих воріт саме справа – такий собі спадкоємець слави Петра Стасюка в торішньому “Минаї”.

Пісний забив два голи і віддав дві результативні передачі, а сам “Альянс” закріпився в середині турнірної таблиці, при тому, що команда ще й пережила епідемію всередині колективу. Оцінений Руслан в 75 тисяч Євро за даними Трансфермаркета, але його вартість явно буде стрімко рости надалі.” – оцінив гру Руслана у першій частині сезону оглядач сайту Артур Кисляченко.

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/first/1608676176-persha-liga-flangovi-vidkrittya-vihidci-z-drugoyi-ligi-diamanti-z-tryasovini-i-vilniy-agent.html