Рада ліг ПФЛ: відверто про важливе восени (фото)

15 Грудня 2019

За підсумками літньо-осінньої частини сезону представники клубів ПФЛ зустрілися на довірливу бесіду

Фото: Сергій Левицький


Рада ліг Професіональної футбольної ліги своє традиційне засідання після завершення першої частини сезону 2019/20 проводила в залі засідань Будинку футболу. На зустріч приїхали представники всіх клубів України, адже географія змагань у Першій і Другій лігах неабияк широка. Можливістю поспілкуватися з футбольними людьми зі всіх куточків нашої держави скористалися також і представники інших спортивних інстанцій.

Фото: Сергій Левицький


З вітальним словом до представників клубів звернувся президент ПФЛ Сергій Макаров. Після ознайомлення з основними результатами піврічного змагального циклу він розповів про перспективи подальшої співпраці з потенційними спонсорами та партнерами, а також закликав клуби активніше співпрацювати зі ЗМІ, представниками бізнесу та вболівальниками. Вже є позитивні приклади, коли футбольні клуби займають галузеву нішу елітарного виду дозвілля в своєму регіоні, об’єднують навколо себе людей доброї волі, залюблених у спорт.

Побажанням клубів було розглянути питання про арбітраж осінньої частини Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2019/20 – воно було винесене першим у порядку денному. На зустріч із керівниками клубів прибув особисто голова Комітету арбітрів ФФУ Лучано Луччі. Інструктор ФІФА Віктор Дердо на конкретних прикладах обговорив особливості сучасного арбітражу, відповів на питання щодо звернень клубів, а також ознайомив їх із нововведенями у Правила Гри.

Фото: Сергій Левицький


Із змістовним виступом президент Асоціації футболістів-професіоналів України, голова Всеукраїнської профспілки «Футбол України» Ігор Гатауллін. Він наголосив на важливості налаштування правильних взаємин між клубами та футболістами, взаємному дотриманні чинного законодавства та прописаних футбольних нормативних документів, а також навів конкретні приклади із сучасного футбольного діловодства та справ із захисту прав футболістів-професіоналів.

Фото: Сергій Левицький


Говорили з присутніми на Раді ліг також про проведення осінньої частини Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2019/20, результати звітності клубів щодо кількості працівників в штаті та інші важливі питання. Окремо зупинилися на такій важливій темі для професіонального спорту, як маркетинг.

Фото: Сергій Левицький


«Чемпіонати Першої та Другої ліг: Як продати продукт», – змістовна презентація з цифрами та фактами не залишила байдужими присутніх, у конструктивній дискусії було обговорено, як нам усім разом краще використовувати весь глядацький і маркетинговий потенціал змагань, щоб знайти спонсорів на всі вакантні пакети та спільними зусиллями наслідувати приклад найкращих спортивних ліг світу, які є не просто рентабельними, а високоприбутковими.

Фото: Сергій Левицький


Наразі у нас зимовий антракт, але, як відомо, не відпочиває футбольна громадськість. Вже скоро розпочнуться у багатьох команд селекційні збори, за ними – основна міжсезонна робота, і наша спільна турбота – щоб навесні ми побачили не менш цікавий у спортивному відношенні та більш сучасний, краще поданий і привабливіше висвітлюваний чемпіонат.

Фото: Сергій Левицький


Насамкінець найкращі клуби отримали символічні подарунки за участь у важливому соціальному проекті ПФЛ “Зіркові уроки футболу” із новими партнерами проекту – глобальними брендами Select та Decathlon.

Фото: Сергій Левицький


Фото: Сергій ЛевицькийПресслужба ПФЛ