Представляємо суперника: МФК «Миколаїв»

24 Березня 2021

МФК «Миколаїв» — український футбольний клуб із міста Миколаєва. Виступає у першій лізі чемпіонату України. Найкраще досягнення в першості України — 9-те місце в групі «А» вищої ліги в сезоні 1992, а також вихід в 1/2 фіналу Кубка України 2016/17.
У період з 1936 по 1991 рік команда виступає в чемпіонаті СРСР, з 1992 року виступає в чемпіонаті України. Своїх суперників приймає на Центральному міському стадіоні, що вміщає 15 600 глядачів. За «корабелів» свого часу виступала ціла плеяда чинних «альянсівців»: Сергій Загинайлов у сезоні 2014/15, В’ячеслав Піднебенной у 2014 році, Олександр Лучик у сезоні 2017/18, а Валерій Рогозинський є вихованцем місцевого футболу та провів у миколаївському клубі не один рік. Також «Миколаїв» є останнім місцем роботи для головного тренера нашої команди Юрія Ярошенка, який осінню частину сезону 2017/18 провів у тренерському штабі Руслана Забранського.

Між собою команди провели лише один матч. 21 вересня 2020 року на «Ювілейному» у Сумах «Альянс» завдяки голу Руслана Пісного на 11 хвилині мінімально здолав «корабелів». Проте, у Другій лізі сезоні 2019/20 «Альянс» провів два матчі з другою командою «Миколаєва», в обох з яких переміг з ідентичним рахунком – 3:0