Представляємо суперника: ФК «Агробізнес» Волочиськ

29 Березня 2021

Команда була заснована 2016 року у місті Волочиськ Хмельницької області на базі клубу «Збруч», що роком раніше припинив існування, хоча його правонаступником «Агробізнес» не вважається. За чотири роки команда пройшла чималий шлях від чемпіонату області до одного з лідерів Першої ліги. У сезоні 2016/2017 «Агробізнес» став чемпіоном України серед аматорів, перегравши у фіналі харківський «Металіст 1925». Наступного сезону команда продовжила збирати трофеї, ставши чемпіоном у Другій лізі, здолавши у грі за золоті медалі СК «Дніпро-1». Минулого сезону «Агробізнес» мав усі шанси на вихід до УПЛ, але фінішував четвертим у чемпіонаті Першої ліги. Своїх суперників «Агробізнес» приймає на стадіоні «Юність» у Волочиську, який зможе прийняти 2700 вболівальників. Цього сезону «Агробізнес» створив головну сенсацію Кубку України, де у чвертьфіналі переграв донецький «Шахтар», а у півфіналі зіграє з київським «Динамо».

Історія протистоянь:
Вперше команди провели матч 26 вересня 2020 року у Волочиську. Тоді перемогу здобув «Агробізнес» з рахунком 2:1. Господарі наприкінці першого тайму відкрили рахунок, на 69-ій хвилині тодішній новачок «Альянсу» Ілля Зубков зрівняв цифри на табло, а за три хвилини до кінця основного часу «Агробізнес» забив другий та, як виявилося, переможний м’яч. Більше команди з того моменту не зустрічалися