«Полісся» – «Альянс»: протокольні дані та звіт про матч

28 Серпня 2021

28 серпня 2021 року. Перша ліга, 6 тур. Центральний стадіон, м. Житомир. Початок о 15:30

Арбітр — Анатолій Абдула (Харків)
Асистенти арбітра — Ігор Рибченко (Запоріжжя) та Олександр Холодинський (Харківська обл.)
Четвертий арбітр — Павло Дубровець (Житомир)
Спостерігач арбітражу, делегат УАФ — Віктор Чернишов (Кременчук)

Полісся (Житомир) – Альянс (Липова Долина) 3:1

Голи: Андрій Нестеров (25), Юрій Коломоєць (50, 52) – В’ячеслав Піднебенной (34)

Полісся: 1 Махарадзе Заурі, 12 Акубардія Бадрі, 4 Гітченко Андрій, 5 Нестеров Андрій, 11 Шаповал Владислав, 8 Огіря Владислав, 59 Козак Артем, 7 Чайковський Ігор (36 Тєрєхов Артем, 59), 22 Грицук Василь (16 Глагола Олександр, 59), 99 Андрущенко Максим (15 Власюк Андрій, 85), 26 Коломоєць Юрій (10 Оринчак Богдан, 59)

Запасні: 13 Яшков Антон, 3 Швець Сергій

Головний тренер – Юрій Калитвинцев

Альянс: 55 Єфанов Руслан, 33 Пікуль Костянтин, 4 Неплях Євген, 11 Пісний Руслан, 94 Герт Андрій, 15 Лебеденко Олександр (8 Лучик Олександр, 67), 9 Піднебенной В’ячеслав (25 Шарай Станіслав, 61), 99 Ярошенко Костянтин (10 Карноза Артур, 61), 78 Рогозинський Валерій (96 Сидоренко Ярослав, 69), 22 Шмигельский Богдан (7 Загинайлов Сергій, 56), 13 Агапов Микола

Запасні: 88 Важинський Ярослав, 37 Зайков Кирило, 17 Осадчий Ян, 21 Шпирьонок Артем

Головний тренер – Юрій Ярошенко

Звіт про матч:

Важливий матч в рамках шостого туру Першої ліги відбувся в Житомирі, де зустрічалися представники середини турнірної таблиці – Полісся приймало Альянс. Суперники підійшли до очної битви в різному настрої: команда Юрія Калитвинцева в минулому турі мінімально поступилася Поділлю, а підопічні Юрія Ярошенка виграли три останні матчі, двічі розібравшись з Краматорськом і обігравши ВПК-Агро.

У Полісся та Альянса небагата історія протистоянь: в минулому розіграші Першої ліги команди порадували вболівальників двома результативними поєдинками, перемогу в яких здобули футболісти з Липової Долини – 2:1 і 4:2. Тому в новому матчі житомирська команда напевно планувала взяти реванш у свого суперника і повернутися на переможний шлях у чемпіонаті.

Полісся з перших хвилин заволоділа ініціативою і забрало м’яч під свій контроль. Вже на старті зустрічі господарі поля могли виходити вперед, але Коломоєць упустив шикарний момент: Грицук відмінним пасом вивів форварда один на один з голкіпером, але нападник Полісся пробив поруч зі штангою. Через кілька хвилин форвард отримав ще одну можливість забити: Коломоєць з близької відстані бив головою, але Єфанов зіграв надійно.

А на 25-й хвилині Полісся цілком заслужено вийшло вперед: Грицук подав з кутового, а Нестеров випередив Єфанова і точно пробив головою – 1:0! Не зуміла оборона гостей встежити за захисником господарів. У наступній атаці команда Калитвинцева була зобов’язана забивати ще один гол, але Козак із забійної позиції неймовірним чином не потрапив в створ.

Здавалося, другий м’яч у ворота гостей назріває, але на 34-й хвилині Альянс несподівано зрівняв рахунок: Герт зробив простріл з лівого флангу, Піднебенной випередив захисника і точно пробив головою, а Махарадзе припустився грубої помилки і не зумів зловити м’яч, який летів в нього – 1:1. По суті, підопічні Ярошенка реалізували свій перший серйозний момент в цій грі.

Після перерви футболісти Полісся знову заграли активніше і на початку другого тайму заробили перспективний штрафний, який приніс команді другий гол в матчі. Козак зробив подачу точно на голову Коломойцю, який таки відзначився з третьої спроби, точно відправивши м’яч у кут воріт – 2:1. А буквально в наступній атаці нападник господарів оформив дубль: Козак і Коломоєць вискочили удвох на Єфанова, хавбек Полісся не поскупився і віддав на форварда, який легко відправив м’яч у сітку порожніх воріт – 3:1! Ось так, протягом декількох хвилин Коломоєць забив свої перші голи в нинішньому сезоні.

Ближче до середини другого тайму, після серії замін з боку обох наставників, темп гри дещо впав, але Полісся як і раніше діяло першим номером і могло забивати ще. Відмінний момент був у вийшовшого на заміну Оринчака, але Богдан з хорошої позиції пробив у поперечину. Міг забивати Козак, але обігравши голкіпера, не влучив у порожні ворота з гострого кута. Аналогічний момент був у Андрущенка – знову мимо воріт. Велику кількість дійсно небезпечних моментів не реалізували господарі в цій грі.

Як результат – переконлива перемога команди Калитвинцева, яка зуміла реабілітуватися перед власними вболівальниками за поразку в минулому турі і трохи підібралася до лідерів турнірної таблиці. Альянс, в свою чергу, перервав свою переможну серію і поїхав з Житомира ні з чим.