Підсумки перших навчально-тренувальних зборів

18 Лютого 2022

Перші навчально-тренувальні збори розпочалися в Сумах 24 січня, а закінчилися 17 лютого.

За цей період наші футболісти набували оптимальну фізичну форму в Миколаївці, Сумах, с. Байрак і зіграли 3 контрольних поєдинка.

Перший матч проходив в Харкові на навчально-тренувальній базі «Металіста» проти ФК «Кремінь» і закінчився перемогою нашої команди 2-0 (Осадчий 27’, Сидоренко 46’).

Друга товариська зустріч відбулася в с.Байрак. «Альянс» приймав СК «Полтава». Важкі погодні умови того дня не дозволяли командам грати на повну силу, проте зелено-чорним вдалося вразити ворота полтавців. У підсумку – мінімальна перемога 1-0 (Загинайлов 56‘).

Третій матч «Альянс» – «Вовчанськ» у все тому ж Байраку став найрезультативнішим: наші гравці змусили голкіпера харків’ян засмутитися 4 рази (40’ Загинайлов, 48’ Шарай В., 84’ Яловенко, 90’ Агапов). Гості ж спромоглися лише на гол престижу під завісу матчу (81’ Єрмошенко).

У підсумку наші футболісти  святкували три перемоги із загальним рахунком 7:1.

Головний тренер команди Анатолій Безсмертний розповів Суспільному, що той обсяг роботи, який вони планували, все виконали. “Хлопці важку роботу добре витримали, ні до кого претензій немає. Прийшли такі футболісти, як Сніжко Сашко, Яловенко Рома, Брікнер Ваня, повернувся Шарай”, – сказав тренер клубу.

Також варто відзначити, що з миколаївської “Вікторії” до “Альянсу” приєднались Євген Зубейко, Дмитро Ульянов та Олександр Воробей.

18 лютого «Альянс» на 3 тижні вирушає до Туреччини. Після цього футболісти повернуться до Сум, де продовжать підготовку до першого офіційного матчу з ФК «Полісся», що відбудеться 19 березня.