Перша ліга – перед стартом. Гід від Sport Arena.

19 Березня 2021

Всі переходи, тренерські зміни та мрії, плани, амбіції клубів – на початку весняної частини сезону 2020/21

Після прелюдії в вигляді кількох перенесених матчів відновлюються повномасштабні змагання ПФЛ – Професіональної футбольної ліги України, яка об’єднує більше 40 учасників у Першій і Другій лігах.

«Альянс» (Липова Долина)

Одна з найбільш консервативних у кадровому плані команд – не міняли практично нічого, тільки додали ліворуч у захисті Герта. Це багато в чому виправдано, тому що Альянс стабільною основою за пару років подолав Чемпіонат ААФУ та Другу лігу, тож ці хлопці заслужили відіграти в Першій лізі. До того ж, турнірне положення команди дозволяє не вдаватися до радикальних перестанов. Так, у матчі з Металістом 1925 команда починала просто жахливо. Але, по-перше, вирівнялася, відіграла один гол і надалі дала бій сильному супернику. А, по-друге, грали в Харкові без кількох основних гравців (Загинайлов, Ярошенко-молодший, Лебеденко). Надалі вони мають допомогти команді, тож завдання адаптуватися в дебютному сезоні в Першій лізі виконати буде можна. Зараз складається враження, що Ярошенко-старший знає, що робить.

Коли вийшли з відпустки: 21 січня
Де працювали: вдома та в Туреччині
Чого хочуть: це дебютний сезон – просто фінішувати якомога вище, краще – в горішній половині таблиці
Чи укомплектовані для цього: більш-менш