Олександр Дугієнко та Максим Єсип залишають «Альянс»!

3 Грудня 2020

За згодою сторін було вирішено не подовжувати контракти, термін яких закінчився 30 листопада.Максим приєднався до нашої команди навесні 2018 року та встиг зробити свій внесок у завоювання «Альянсом» титулу чемпіона Сумської області 2018 року, Суперкубку Сумської області та Кубку імені Геннадія Свірського 2019 року. За нашу команду Максим провів 24 матчі, голами не відзначавсяОлександр же став гравцем «Альянсу» влітку минулого року і одразу увійшов у історію. Його гол у ворота «Ужгороду» став першим голом нашої команди у Кубку України. Також у тому розіграші захисник вражав ворота «Гірника-Спорт» на стадії 1/8 фіналу. За нашу команду у всіх змаганнях Олександр провів 17 матчів та забив 2 голи. Дякуємо хлопцям за гру, показану у футболці «Альянсу» та бажаємо успіху у подальшій професійній кар’єрі!