«Миколаїв» — «Альянс»: прев’ю матчу

25 Березня 2021

Перша ліга, 18 тур. 26 березня 2021 р. Початок о 14:00. ЦМС, верхнє поле, м. Миколаїв.

Арбітр: Павло Дубровець (Житомир)
Асистенти арбітра: Денис Кєскюла (Дніпропетровська обл.), Олексій Гавеля (Кривий Ріг)
4-ий арбітр: Ірина Голіяк (Миколаївська обл.)
Спостерігач арбітражу: Віталій Дяденко (Кропивницький)

Результат матчу першого кола: 0:1

Форма команд у чемпіонаті:
«Миколаїв»: 16 матчів, 7 перемог, 4 нічиї, 5 поразок, м’ячі: +26-13, 25 очок, 9 місце
«Альянс»: 16 матчів, 8 перемог, 2 нічиї, 6 поразок, м’ячі: +22-15, 26 очки, 8 місце

Попередні матчі команд:
19 березня. «Металіст 1925» – «Миколаїв» 1:0
20 березня. «Альянс» – «Нива» 4:0

Найкращі бомбардири команд:
«Миколаїв»: Богдан Кушніренко, Дмитро Сула (по 4 голи)
«Альянс»: Сергій Загинайлов (7 голів)

Дискваліфіковані:
Паламар – немає

У матчі у Миколаєві зустрічаються сусіди за турнірною таблицею, восьма та дев’ята команди. Очікуємо запеклу боротьбу, адже нічия влаштує лише гостей, зараз «Альянс» має перевагу над «Миколаєвом» у один пункт. У разі перемоги та позитивного результату у інших матчах будь-яка команда має можливість піднятися на п’яте місце. До цієї зустрічі команди підходять у різному гуморі: «Альянс» вдома розтрощив тернопільську «Ниву» 4:0, а «Миколаїв» в Харкові поступився «Металісту 1925» 0:1, тож команда Близнюка жадатиме реабілітуватися за поразку, а колектив Ярошенка – продовжити підйом турнірною таблицею.