Костянтин Пікуль: готуємося перемагати в кожному матчі

9 Серпня 2021

Захисник «Альянсу» Костянтин Пікуль поділився своїми враженнями гри з «Волинню» в післяматчевому коментарі.

– Костянтине, ситуація, що склалася з клубом протягом цих двох тижнів вплинула якось на команду?

– Не можу сказати, що якось вплинула, ми готувалися до гри з «Волинню». Можливо, це на краще, що була така пауза, було більше часу підготуватися після цієї стресової ситуації, яка відбулася в нашому клубі. Надалі працювали, готувалися до домашньої гри. Багато вболівальників прийшло, дякуєм їм за підтримку. Хотілося б, звичайно, досягти позитивного результату, але, на жаль, не вдалося.

– Минула гра з «Волинню» у Луцьку, де можна було, але не вдалося досягти позитивного результату, більш мотивувала вас до того, щоб перемогти саме сьогодні?

– Склад «Волині» взагалі змінився, буквально залишилися 3-4 гравці, і то вони не грали в складі при тій грі, яку ми провели на виїзді. Звичайно, хотілося перемогти, тому що ми поступилися їм 0-2 в першій домашній грі в Охтирці (перший домашній матч «Альянсу» в протистоянні з «Волинню» – прим.).

--  Враховуючи результати «Волині», те що досить молода команда і так непогано виступає, нічия з «Агробізнесом», перемога над «Поділлям», ви очікували такої гри?

– Звичайно, очікували, переглядали їх матчі. Хороша, молода, бойова команда з тренером, який підібрав своїх вихованців, гравців, які знають як грати під його орудою, як він з ними довго працюючи, досягає результату. В першій лізі вони непогано виглядають.

– Наступний матч у вас проти «ВПК-Агро», протистояння з яким йде ще з аматорських часів. Для вас цей суперник якийсь принциповий?

– В нас всі принципові суперники, так само як і «ВПК-Агро», так само як і «Оболонь». Ми до всіх готуємося з повною самовіддачею і готуємося перемагати в кожному матчі.

🏆 Перша ліга 2021/22. Альянс - Волинь. Післяматчевий коментар Костянтина Пікуля.

Пресслужба ФК «Альянс»