«Альянс» вийшов з відпустки та розпочав підготовку до весняної частини сезону!

22 Січня 2021

21 січня наша команда вийшла з відпустки та почала підготовку до весняної частини сезону. Цього дня гравці пройшли медогляд у Сумському фіздиспансері та розпочали перший тренувальний збір, який триватиме до п’ятого лютого та проходитиме виключно у Сумах.

Протягом цієї частини підготовки «Альянс» буде чергувати бігову роботу з роботою над координацією, спритністю і силою. Під час першого збору наша команда проведе три товариські матчі: 30 січня – з глухівським «Велетнем», другого лютого – з «Вікторією», а п’ятого лютого – з «Тростянцем».

За словами головного тренера команди Юрія Ярошенка, під час цього збору є шанс проявити себе тим футболістам, які провели менше ігор. «Емоції хороші. Всі зібралися та скучили один за одним, за тренуваннями. Приступили з хорошим настроєм на перші збори, які будуть у нас у Сумах» – зазначає капітан «Альянсу» Костянтин Пікуль

Пресслужба ФК «Альянс»