«Альянс» – «Волинь»: афіша матчу

4 Серпня 2021

Наступний матч нашої команди знову відбудеться вдома, суперник – луцька «Волинь»!

Пам’ятаємо про попередній матч команд у Луцьку, тож давайте зарядимо наших хлопців на перемогу, незважаючи ні на що! А підтримати команди в матчі третього туру Першої ліги ви матимете змогу в неділю, восьмого серпня, о 17:00 на стадіоні «Ювілейний» у Сумах. Вартість квитка – 40 гривень, до 12 років включно вхід вільний за умови пред’явлення свідоцтва про народження. Інформація про те, де можна буде придбати квитки на гру, буде надана пізніше.

А для тих, хто не зможе підтримати команди на стадіоні, буде організовано відеотрансляцію матчу на YouTube каналі «Перша ліга». Посилання на трансляцію ми опублікуємо в наших соцмережах в день гри.

Чекаємо на вас на стадіоні!

Пресслужба ФК «Альянс»