«Альянс» – «Вікторія»: огляд матчу

2 Лютого 2021

Кубок імені Михайла Фоменка. 02 лютого 2021 р., Стадіон ФЦ «Барса», Суми. Початок о 12:35.

«Альянс» (Липова Долина) 4:1 «Вікторія» (Миколаївка)
Голи: Агапов Микола (‘4), Загинайлов Сергій (’18), Лучик Олександр (’67), Шпирьонок Артем (’71) – Гранкін Дмитро (’42).

«Альянс» (1 тайм): Єфанов Руслан (Важинський Ярослав, ’30), ГНП, Медведєв Олександр, Пікуль Костянтин, Пісний Руслан, Лебеденко Олександр, Шарай Станіслав, Ярошенко Костянтин, Шарай Владислав, Загинайлов Сергій (Зубков Ілля, ’36), Агапов Микола

«Альянс» (2 тайм): Важинський Ярослав (Литвиненко Олександр, ’61), Рогозинський Валерій, Пікуль Костянтин (Грек Володимир, ’80) Осадчий Ян, Меженський Євген, Лучик Олександр, ГНП, ГНП (Бойко Максим, ’80), ГНП (Кобцов Даниїл, ’80), Сидоренко Ярослав (Петленко Артур, ’80), Зубков Ілля (Шпирьонок Артем ‘61)

Другий матч Кубку імені Фоменка був ледве не центральним у всьому турнірі, адже в грі зустрілися єдиний представник Сумщини на професійному рівні та чинний чемпіон України серед аматорів. Тому очікувався напружений матч, в якому інтрига буде жити до останньої хвилини, зважаючи хоч на неофіційний, але все ж кубковий матч. Хоча варто відзначити, що до гри команди підходили не у оптимальній формі: «Альянс» у суботу переграв «Велетень», а «Вікторія» проводила перший матч у рамках підготовки до весняної частини чемпіонату та кубку України серед аматорів.

Тож далися в знаки не лише невелика, але різниця у класі, а ще і фізичні кондиції гравців. Додало незручності гравцям і слизьке синтетичне покриття поля футбольного центра «Барса», яке не дало футболістам реалізувати всі задумки, а лише змушувало їх втрачати м’яч та рівновагу в простих ситуаціях.

Проте це не завадило «Альянсу» відкрити рахунок вже на початку матчу. Микола Агапов завершив комбінацію влучним ударом у площину воріт, який перетворився на гол. Липоводолинці на цьому не зупинилися та продовжили створювати момент біля воріт «Вікторії», але захист миколаївців до певного моменту справлявся з натиском на свої володіння. Проте завадити замиканню флангової подачі головою Сергієм Загинайловим вони не змогли. Так вже на вісімнадцятій хвилині рахунок був 2:0 на користь «Альянсу».

Здавалося, що липоводолинці продовжать впевнено прокладати шлях до перемоги, проте під завісу першого тайму «Вікторія» після помилки оборони «Альянсу» відквитала один гол. Тож інтрига ще певний час жила, тим паче, що аматорська команда продовжила тиснути на ворота професіоналів, тому здавалося, що другий гол «Вікторії» неминучий. Але більше у першому таймі команди не забивали, рахунок так і залишився 2:1.

У таймі другому вже більш впевнено виглядав «Альянс». Атака миколаївців, звісно, створювала моменти, проте з моментами липоводолинців оборонні редути «Вікторії» впоратися не змогли. На 67-ій хвилині Олександр Лучик ударом метрів з двадцяти двох пробив у нижній кут воріт, а за чотири хвилини Артем Шпирьонок використав свій момент та зробив рахунок 4:1 на користь «Альянсу».

Такий результат зафіксував фінальний свисток арбітра Ярослава Пєсоцького. «Альянс» після двох турів очолює турнірну таблицю Кубку імені Михайла Фоменка та готується до наступного матчу з ФК «Тростянець».