Альянс перемагає ВПК-Агро.

30 Листопада 2020

В рамках 16, останнього календарного, туру Першої ліги липоводолинський «Альянс» завітав у гості до команди «ВПК-Агро» з села Магдалинівка Дніпропетровської області. Грі, яку цього разу приймав стадіон «Метеор» у Дніпрі, передувала чимала історія протистоянь.

Вона розпочалася ще позаминулого сезону у плей-оф Чемпіонаті України серед аматорів. Тоді виявилися сильніші футболісти з Дніпропетровщини, як і матчах Другої ліги минулого сезону. Тож за «Альянсом» лишався боржок перед своїми вболівальниками, який команда почала спокутувати уже у цьому році. Перша перемога сталася у товариському матчі в серпні, друга – за місяць у першій для команд зустрічі у Першій лізі. Тож гості жадали продовжити цю переможну серію у матчах з «ВПК-Агро», а також ряд матчів без поразок. Тим паче, що «Альянс» був окрилений переконливою перемогу у Кременчуці з рахунком 2:0. Господарі ж минулу гру програли «Металісту 1925» з рахунком 0:1, хоча пропустили гол лише на 84-ій хвилині. Тому «ВПК-Агро» теж не збирався здаватися без бою.

Це довів і початок гри у Дніпрі. Матч розпочався взаємними атаками з обох сторін і перший гострий момент створили все ж таки господарі. Удод вийшов на рандеву з Важинським, але не зміг реалізувати такий гострий момент. Але, спрацювала істина «не забиваєш ти – забивають тобі» і рахунок відкрив «Альянс». Після серії добивань на 23-ій хвилині Микола Агапов забив гол. Варто відзначити, що від голів нападника більше постраждав саме «ВПК-Агро» — всі 3 м’ячі у Першій лізі за нашу команду Микола забив саме у ворота колективу з Дніпропетровщини. Втім, господарі не збиралися здаватися і вже зовсім скоро Кіча створив момент, втім, сам же не зумів добити ігровий снаряд у ворота «Альянсу». Але без голу у першому таймі «ВПК-Агро» не пішов. Ярослав Сидоренко не за правилами зупинив Красова біля лінії карного майданчика. Штрафний удар – постріл у виконанні Ляшенка – гол.  Хоча варто відзначити, що голкіпер «Альянсу» Важинський мав впоратися з ударом, але вирішив різко змінити кут, за що і поплатився. За рахунку 1:1 команди й пішли на перерву.

У другому таймі вже не було такої гостроти, як у таймі першому, але все ж періодично моменти виникали біля воріт кожної з команд. Переломним виявився момент на 71-ій хвилині, коли Будняк дуже жорстко «відпрацював» по нападнику гостей Агапову, через що побачив перед собою «жовте світло», яке перетворилося у «червоне», адже до цього він же мав у своєму пасиві «гірчичник». Але не лише футболістів стало на полі менше. Керманич господарів Сергій Соловьов також відправився спостерігати за матчем з трибун через надмірну активність у цьому моменті, та, скоріш за все, не зможе керувати діями своїх підопічних у грі 1/8 Кубку зі СК «Дніпро-1». Тож «Альянс» дещо більше ніж на 20 хвилин залишився у більшості, яку вдалося реалізувати у голи. Через десять хвилин після вилучення Пісний впав після боротьби зі Смирновим у карному майданчику, арбітр трактував це як пенальті. Удар взявся бити Сергій Загинайлов, і цього разу він не схибив. Так «Альянс» вийшов уперед. А за 5 хвилин Микола Агапов забив гол, схожий на м’яч у ворота «ВПК-Агро» у грі першого кола у Сумах: зрізав кут, змістився до воріт та пробив поміж ніг голкіперу рахунок 1:3. Згодом господарі мали нагоду відквитати один м’яч та повторити рахунок гри п’ятого вересня, але удар нападника «ВПК-Агро» прийняла на себе поперечина воріт. На більше у команд не вистачило ні часу, ні сил. Рахунок 1:3 зафіксував свисток арбітра Євгена Назарова.