«Альянс» — «Нива»: прев’ю матчу

19 Березня 2021

Перша ліга, 17 тур. 20 березня 2021 р. Початок о 14:00. Стадіон «Альянс-Арена», с. Байрак

Арбітр — Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)
Асистенти арбітра — Кирило Хіміченко (Київська обл.), Ярослав Поважний (Харків)
Четвертий арбітр — Ярослав Пєсоцький (Суми)
Спостерігач арбітражу — Геннадій Бич (Київ)

Результат матчу першого кола: 1:1

Форма команд у чемпіонаті:
«Альянс»: 15 матчів, 7 перемог, 2 нічиї, 6 поразок, м’ячі: +18-15, 23 очки, 9 місце
«Нива»: 16 матчів, 4 перемоги, 6 нічиїх, 6 поразок, м’ячі: +18-25, 18 очок, 11 місце

Попередні матчі команд:
15 березня. «Металіст 1925» – «Альянс» 2:1
30 листопада. «Нива» – «Металіст 1925» 1:2

Найкращі бомбардири команд:
«Альянс»: Сергій Загинайлов (7 голів)
«Нива»: Сергій Кисленко (4 голи)

Дискваліфіковані:
Микола Агапов (перебір жовтих карток) – Семен Вовченко (перебір жовтих карток)

Незважаючи на те, що завтра поновлюється регулярна частина сезону, «Альянс» у понеділок уже встиг провести офіційний матч, на відміну від «Ниви», яка провела всі 16 матчів осінньої частини вчасно. Матч з «Металістом 1925» липоводолинці проводили не в оптимальному складі, були відсутні Загинайлов, Лебеденко та Ярошенко, які готуються до матчу з «Нивою». Проте завтра через дискваліфікацію не зіграє Микола Агапов, як і тернополянин Семен Вовченко, який у грі першого кола на 87-ій хвилині приніс «Ниві» нічию. А Роман Волохатий та Мирон Бідний продовжують відновлення після травм, тому Іван Білан на них завтра розраховувати не зможе. Загалом до Байраку приїхало 18 гравців «Ниви», які сьогодні вже тренувалися на полі «Альянс-Арени». До речі, цей матч буде першою грою всеукраїнських професійних змагань для байрацького стадіону.

Пресслужба ФК «Альянс»