Альянс — Маріуполь 2:4

12 Березня 2020

11 березня 2020 року. Кубок України. 1/4 фіналу. Суми. Стадіон “Ювілейний”. 18:00. 6500 глядачів. Поле – 3.
“Альянс” (Липова Долина) – ФК “Маріуполь” 2:4 (2:2)

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон)
Асистенти арбітра: Максим Чертоляс (Херсон), Станіслав Марулін (Херсонська область)
Четвертий арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава)

Голи: Ян Осадчий, 24 (0:1), Костянтин Ярошенко, 45 (2:2) – Андрій Кулаков, 29 (1:1), Сергій Яворський, 35 (1:2), Павло Полегенько, 47 (2:3), Назарій Муравський, 66 (2:4)

“Альянс” (Липова Долина): 88. Ярослав Важинський, 44. Олександр Медведєв, 33. Костянтин Пікуль (к), 78. Валерій Рогозинський, 17. Ян Осадчий, 8. Олександр Лучик, 25. Станіслав Шарай (94. Сергій Приходько, 71), 16. Костянтин Ярошенко, 96. Ярослав Сидоренко (13. Микола Агапов, 60), 7. Владислав Шарай, 77. Сергій Загинайлов (21. Артем Шпирьонок, 88)
Запас: 55. Руслан Єфанов, 45. Євген Меженський, 22. Дмитро Шевченко, 24. Максим Гаврась
Головний тренер: Юрій Ярошенко

ФК “Маріуполь” : 1. Євген Гальчук, 8. Павло Полегенько, 13. Сергій Яворський, 19. Ігор Тищенко, 37. Назарій Муравський, 71. Максим Чех, 73. Данило Ігнатенко (25. Валерій Федорчук, 46), 75. Віктор Корнієнко, 9. Дмитро Мишньов (22. Ілля Путря, 78), 86. Руслан Фомін (7. Дмитро Топалов, 73), 77. Андрій Кулаков.
Запас: 33. Артем Поспєлов, 44. Данило Сагуткін, 29. Ігор Кірюханцев, 90. Станіслав Біблик.
Головний тренер: Олександр Бабич

Попередження: Олександр Медведєв (6), Костянтин Пікуль (34), Владислав Шарай (66), Сергій Приходько (83) – Данило Ігнатенко (31), Дмитро Мишньов (32), Валерій Федорчук (56), Ігор Тищенко (86)
Вилучення: немає – Валерій Федорчук (86, друга жовта)

11 березня 2020 року футбольна команда “Альянс” в матчі 1/4 фіналу Кубка України зустрічалась з комадою Премєр Ліги України “Маріуполь” Поєдинок проходив в Сумах на стадіоні Ювілейний на якому зібралося майже сім тисяч вболівальників. У середині першого тайму Альянс відкрив рахунок в матчі.

Результативним ударом відзначився Ян Осадчий. Маріуполь відігрався через шість хвилин зусиллями Андрія Кулакова. До перерви команди ще раз обмінялися голами. У складі Приазовці забив Сергій Яворський, за Альянс відзначився Костянтин Ярошенко.

На початку другої половини зустрічі Павло Полегенько вивів Маріуполь вперед. На 66-й хвилині Назарій Муравський встановив остаточний рахунок поєдинку. У кінцівці матчу Приазовці залишилися в меншості. Червону картку отримав Валерій Федорчук.

Футбольний клуб “Альянс” дякує всім вболівальникам за підтримку своєї улюбленої команди .Разом до перемоги.