«Альянс» – «Кривбас»: протокольні дані та звіт про матч

6 Вересня 2021

06 вересня 2021 року. Перша ліга, 7 тур. «Ювілейний», Суми. Початок о 16:30. 1150 глядачів

«Альянс» (Липова Долина) 2:1 (1:0) «Кривбас» (Кривий Ріг)

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ).
Асистенти арбітра: Денис Сердюк, Олексій Миронов (обидва – Полтава),
Четвертий арбітр: Ярослав Пєсоцький (Суми).
Спостерігач арбітражу: Валерій Лисакевич (Харків).

Голи: Сергій Загинайлов, ‘4, Микола Агапов, ’72 — Роман Дебелко ’78 (пенальті)
Попередження: Станіслав Шарай ’81 – Драган Ловріч ’50. Андрій Мостовий ’90+1.

«Альянс» (Липова Долина): 88. Ярослав Важинський, 33. Костянтин Пікуль (к), 4. Євген Неплях, 94. Андрій Герт (22. Богдан Шмигельський, ’77), 11. Руслан Пісний, 15. Олександр Лебеденко (8. Олександр Лучик, ’90+2), 9. В’ячеслав Піднебенной (25. Станіслав Шарай, ’64), 99. Костянтин Ярошенко (10. Артур Карноза, ’64), 13. Микола Агапов, 78. Валерій Рогозинський, 7. Сергій Загинайлов (96. Ярослав Сидоренко, ’72).

Запасні: 55. Руслан Єфанов, 37. Кирило Зайков, 21. Артем Шпирьонок.

Головний тренер: Юрій Ярошенко.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 23. Богдан Сарнавський, 73. Денис Балан, 13. Іван Зотько, 25. Драган Ловріч, 50. Дмитро Семенов (22. Андрій Мостовий, ’46), 2. В’ячеслав Рябов (к) (4. Артем Гордієнко, ’86), 11. Микита Татарков (45. Артем Щедрий, ’46), 5. Олександр П’ятов (6. Клім Приходько, ’81), 99. Мілян Говедаріца, 9. Олексій Хобленко (39. Денис Васін, ’73) , 27. Роман Дебелко.

Запасні: 41. Роман Льопка, 3. Володимир Заїменко, 20. Дмитро Фатєєв, 17. Назар Маліновський, 8. Ігор Яровой, 77. Олексій Збунь.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

Звіт про матч

В Сумах був зіграний перший поєдинок цих команд у Першій лізі. Кривбас в Першій лізі не програвав 14 матчів поспіль (з урахуванням попереднього заходу клубу в цей дивізіон): 11 перемог і три нічиї. Альянс в попередніх двох домашніх матчах чемпіонату голів не пропускав.

Матч розпочався несподівано, адже вже на четвертій хвилині господарі вийшли вперед. Ярошенко навісив, а Загинайлов в дотик відправив м’яч у кут – 1:0. У гостей була можливість щоб зрівняти рахунок, але Хобленко з-за меж штрафного майданчика пробив повз ворота. Загалом перша половина зустрічі була небагата на моменти. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Альянсу.

У другому таймі підопічні Приходька більше володіли м’ячем, але з конструктивом у гостей були відчутні проблеми. Важинський залишався без роботи.

На 71-й хвилині господарі збільшили свою перевагу. Микола Агапов красивим ударом влучив у кут. Відскок м’яча від газону завадив Сарнавському зреагувати на цей удар. На 76-й хвилині гості отримали право на пенальті. Рогозинський порушив правила на Васіні. Одинадцятиметровий реалізував Дебелко – 2:1.

На 83-й хвилині удар Васіна парирував Важинський, для якого цей матч був дебютним за Альянс. Відігратися гості так і не змогли. У підсумку, гра завершилася перемогою Альянсу. Для Кривбасу це перша поразка в сезоні.