«Альянс» – «Кривбас»: анонс матчу

5 Вересня 2021

Перша ліга, 7 тур. 6 серпня 2021 р. «Ювілейний», м. Суми. Початок о 16:30

Арбітр — Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти арбітра — Денис Сердюк та Олексій Миронов (обидва — Полтава)
Четвертий арбітр — Ярослав Пєсоцький (Суми)
Спостерігач арбітражу, делегат УАФ —  Валерій Лисакевич (Харків)

Попередні матчі команд:
31 серпня. «Чернігів» 1:5 «Альянс»
27 cерпня. «Кривбас» 3:2 «Поділля»

Форма команд у чемпіонаті (наведено на момент написання матеріалу):
«Альянс»: 5 матчів, 2 перемоги, 1 нічия, 2 поразки, м’ячі: 5-5, 7 очок, 12 місце
«Кривбас»: 6 матчів, 5 перемоги, 1 нічия, 0 поразок, мячі: 14-5, 16 очок, 2 місце

Наш суперник – «Кривбас» (Кривий Ріг)

Рік заснування – 1959, відроджений 2020 року
Кольори клубу – червоний та чорний
Домашній стадіон – «Шахта Жовтнева» (50014, м. Кривий Ріг, вул. Колонківська, 1, вміщує 2500 глядачів)
Президент – Костянтин Караманіц
Головний тренер – Геннадій Приходько
Офіційний сайт – fckryvbas.com

«Кривбас» — український футбольний клуб з Кривого Рогу, заснований 1959 року при руднику імені Дзержинського. Виступає в Першій лізі чемпіонату України.

З 1927 по 1959 рік команда виступала здебільшого у першості Криворіжжя. З 1951 року команда грала у першості УРСР під назвою «Металург». У 1958 році змінила назву на «Гірник» при ДСТ «Авангард». У 1959 році було створено футбольну команду майстрів. Команда міста Кривого Рогу (таку назву мав футбольний колектив у рік свого дебюту) стартувала в класі «Б». У 1960—1961 роках команда мала назву «Авангард», у 1962—1965 — «Гірник», а з 1966 року команда носить сучасну назву — «Кривбас». З 1992 по 2013 роки виступав у вищому дивізіоні чемпіонату України, 12 червня 2013 року клуб було розформовано. Відновлений 2015 року та виступав в аматорських змаганнях (у сезоні 2019 — у першій лізі Дніпропетровської області). 20 серпня 2020 року за дорученням Президента України Володимира Зеленського отримав професійний статус, замінивши в Другій лізі «Гірник».

Дебютний сезон після відродження «Кривбас» завершив на другому місці групи “Б” Другої ліги, що надало змогу команді отримати підвищення у класі до Першої ліги.

Історія протистоянь

Між собою «Альянс» та «Кривбас» ще не зустрічалися, проте, «Кривбас» замінив у Другій лізі «Гірник», з яким наша команда провела два матчі в достроково завершеному розіграші Другої ліги сезону 2019/2020. Тоді у двох зустрічах перемоги здобув «Альянс»: 3:2 у Сумах та 2:1 у Кривому Розі. Також саме з «Кривбасу» склад «Альянсу» поповнив нещодавній новачок нашої команди Артур Карноза.

Анонс матчу від пресслужби ПФЛ:

Шосте вересня. 16.30. «Ювілейний». м. Суми.

Альянс – Кривбас

Відстань між дислокаціями команд-суперників – 452 кілометри.

Арбітр: Володимир Новохатній (Київ) провів 64 гри у Першій лізі.

Перший поєдинок цих команд у Першій лізі. Кривбас у Першій лізі не програє 14 матчів поспіль: 11 перемог та 3 нічиї. Альянс у попередніх двох домашніх матчах чемпіонату голів не пропускав.

Баланс ігор у Першій лізі: раніше не зустрічалися.

Цікаві факти:

• Альянс може зазнати 10-ї поразки у Першій лізі,
  • Кривбас може на полях суперників 10-й раз зіграти внічию у Першій лізі,
  • Новачок Альянсу Артур Карноза у минулому сезоні виступав саме за Кривбас.
  • 25-й гол у Першій лізі може забити Артур Карноза, 20-й – Костянтин Ярошенко (обоє – Альянс).

Пресслужба ФК «Альянс»