«Альянс» – «Гірник-Спорт»: протокольні дані та звіт про матч

17 Вересня 2021

Перша ліга, 9 тур. 17 вересня 2021 р. «Ювілейний», м. Суми. Початок о 16:30. 980 глядачів.

Арбітр – Катерина Усова (Київська обл.)
Асистенти арбітра – Ірина Петрова (Нова Каховка) та Максим Катющев (Одеса)
Четвертий арбітр – Денис Лупач (Суми)
Спостерігач арбітражу, делегат УАФ – Олександр Головков (Северодонецьк)

«Альянс» Липова Долина 4:0 «Гірник-Спорт» Горішні Плавні
Голи: Ярошенко ’13, Загинайлов ’55, Агапов ’67, Шмигельський ’81 (пен.)
Попередження: Пісний ’36, Неплях ’38 – Кравчук ’52, Твердохліб ’55, Яворський ’59

Альянс: 88. Важинський Ярослав, 17. Осадчий Ян, 4. Неплях Євген, 11. Пісний Руслан, 94. Герт Андрій, 15. Лебеденко Олександр, 9. Піднебенной В’ячеслав (8. Лучик Олександр, ’60), 99. Ярошенко Костянтин (10. Карноза Артур, ’57), 78. Рогозинський Валерій (22. Шмигельский Богдан, ’73), 13. Агапов Микола (21. Шпирьонок Артем, ’70), 7. Загинайлов Сергій (96. Сидоренко Ярослав, ’68)

Запасні: 55. Єфанов Руслан, 44. Адаменко Роман, 37. Зайков Кирило.

Головний тренер – Юрій Ярошенко

Гірник-Спорт: 26. Клімов Георгій, 14. Шинкаренко Дмитро, 5. Кравчук Юрій (к) (4. Никитюк Роман,’ 83), 24. Цвіренко Максим, 3. Чуєв Богдан, 9. Романов Сергій (7. Сьомка Артем, ’60) 22. Твердохліб Єгор (6. Кулаковський Артем, ’78) , 8. Мильченко Артем, 10. Паламар Руслан (16. Ямполь Ярослав, ’66), 77. Яворський Вадим, 11. Понєдєльнік Андрій (21. Альвес Да Коста Жуніор Клебер, ’71)

Запасні: 25. Жмурко Роман, 19. Сафіханов Емін.

Головний тренер – Ігор Жабченко

Звіт про матч:

У короткій історії зустрічей суперників обидві команди обмінялися гостьовими перемогами. Альянс, невдало стартував, потім в п’яти матчах здобув чотири перемоги і піднімається вгору по турнірній таблиці. Безнічийна гостьова серія Гірника-Спорту триває в Першій лізі сім ігор: три перемоги і чотири поразки.

На початку зустрічі була рівна гра, проте на правах господарів Альянс більше контролював м’яч і досяг свого на 13-й хвилині. Пісний прострілив, а Ярошенко пробив в кут – 1:0. Після пропущеного м’яча гості додали в активності, але до гольових моментів справа не доходила. Можна хіба що згадати кілька ударів з-за меж штрафного, але з ними без проблем впорався Важинський. Перший тайм завершився за мінімальної переваги господарів.

На 55-й хвилині підопічні Ярошенка збільшили свою перевагу. Піднебенной подав зі штрафного, а Загинайлов ударом головою відправив м’яч у сітку – 2:0. Нападник Альянсу забиває в третьому матчі поспіль.

У наступній атаці міг забивати Твердохліб, але його удар парирував голкіпер. На 64-й хвилині Рогозинський не зміг з декількох метрів переграти Клімова. У гостей були відчутні проблеми з конструктивом в цьому матчі. На 67-й хвилині рахунок став розгромним. Микола Агапов ударом майже з центру поля закинув м’яч за комірець голкіперу, який необачно залишив ворота – 3:0. Справжній шедевр!

На 80-й хвилині Усова призначила пенальті в ворота Гірника-Спорт за фол на Шпирьонку. Пенальті реалізував Богдан Шмигельський – 4:0. У підсумку, гра завершилася розгромною перемогою Альянсу.