“Альянс-2”-“Явір” 1:1

6 Липня 2020

4 липня футбольна команда «Альянс-2» в третьому турі Чемпіонату сумської області зустрічалася з футбольною командою «Явір» смт. Краснопілля. Матч проходив на стадіоні «Альянс-Арена», хоча вболівальники не змогли підтримати свою команду та Липоводолинці виглядали впевнено.

Досвідчений суперник мав нагоду відкрити рахунок , але наш захист був на своєму місті. В кінці першого тайму Віталій Старинський влучним ударом забиває м’яч у ворота Явора 1:0.

На четвертій хвилині другого тайму гра була зупинена через зливу з градом.

Матч відновили через тридцять хвилин Краснопілці майже всією командою пішли в атаку, але юні футболісти «Альянсу-2» гідно захищали свої ворота. На 88-й хвилині після вдалої атаки Стрибак Олександр зрівнює рахунок 1:1.

Матч завершився бойовою нічиєю. Наступний тур 11 червня футбольна команда «Альянс-2» зіграє на виїзді з командою «Кролевець» місто Кролевець.