«Альянс» – «Волинь»: прев’ю матчу

7 Серпня 2021

Перша ліга, 3 тур. 08 серпня 2021 р. Початок о 17:00. «Ювілейний», м. Суми.

Арбітр: Ігор Сташук (Житомир)
Асистенти арбітра: Денис Кєскюла (Дніпропетровська обл.), Олексій Гірс (Одеса)
4-ий арбітр: Ярослав Пєсоцький (Суми)
Спостерігач арбітражу: Олександр Головков (Севєродонецьк)

Форма команд у чемпіонаті:
«Альянс»: 1 матч, 0 перемог, 0 нічиїх, 1 поразка, м’ячі: 0:2, 0 очок, 15 місце
«Волинь»: 2 матчі, 1 перемога, 1 нічия, 0 поразок, м’ячі: 3:2, 4 очки, 4 місце

Попередні матчі команд:
26 липня. «Альянс» – «Металіст» 0:2
2 серпня. «Волинь» – «Поділля» 1:0

Дискваліфіковані:
«Альянс»: Євген Неплях, Руслан Пісний (червона картка)
«Волинь»: немає

Представляємо суперника: ФК «Волинь» Луцьк
Рік заснування – 1960 р. (попередні назви: “Торпедо”, СК “Луцьк” та СК “Волинь-1”)
Кольори клубу – білий та червоний
Домашній стадіон – “Авангард” (м. Луцьк, пр-т Перемоги 7а, вміщує 12 080 глядачів)
Генеральний директор – Євгенія Жуховицька
Головний тренер – Альберт Шахов
Офіційний сайт – fcvolyn.net

Команда у сезоні 2020/2021
Минулий сезон «волиняни» завершили на сьомому місці з 46 очками, одержавши 13 перемог, сім матчів зігравши внічию та ще десять раз програвши.

Історія протистоянь
Вперше «Альянс» та «Волинь» зустрілися саме минулого сезону, і, на жаль, не змогли одержати перемогу над «волинянами». Перший матч між командами відбувся 21 жовтня 2020 року в Охтирці. Тоді «Альянс» вийшов на поле, ледве оговтавшись від спалаху COVID-19 у власних рядах, тому впевнено нав’язати боротьбу не вдалося, та, як наслідок, поразка з рахунком 0:2. А ось де боротьбу нав’язати вдалося, так це в Луцьку 23 квітня 2021 року. Того матчу «Альянс» провів два голи у ворота «Волині», проте суперник ледве не моментально відповідав з пенальті, тож в підсумку нічия 2:2. Також та гра запам’яталася вилученням екс-гравця «Волині» Євгена Непляха (який, до речі, дебютував за нашу команду в охтирській грі з лучанами).

Напередодні матчу
Переживши усі незгоди, «Альянс» знову повертається на поле! Ще не забулася гра в Луцьку, тому наша команда має бойовий настрій перемогти, незважаючи ні на що та порадувати власних вболівальників першими голами та першою перемогою в сезоні. На жаль, відбулося вимушене ослаблення оборони через вилучення Євгена Непляха та Руслана Пісного в грі з «Металістом». Тому можемо очікувати на дебют наших новачків Кирила Зайкова та Романа Адаменка. Втім, «Волинь» не збирається так просто віддавати очки. Хоч і команда досить кардинально змінилася в порівнянні з минулим сезоном, лучани цього сезону ще не поступалися: нічия з «Агробізнесом» та перемога над «Поділлям». То ж сподіваємося на те, що гра буде такою ж цікавою, як і матч у Луцьку, проте без впливу зовнішніх чинників.

Пресслужба ФК «Альянс»