Артур Карноза народився другого серпня 1990 року в Дніпрі. Вихованець ДЮСШ «Дніпромайн» (Дніпропетровськ), із 2005 року почав виступи в дублюючому складі «Дніпра».  2 листопада 2008 року у 18-річному віці дебютував у Вищій лізі чемпіонату України в матчі проти криворізького «Кривбаса» (перемога 1:0), проте здебільшого все одно виступав за молодіжну команду.На початку 2011 року був відданий в оренду в першоліговий «Нафтовик-Укрнафту», де виступав до літа 2012 року як основний гравець команди.

У червні 2012 року разом з одноклубником Євгеном Непляхом підписав контракт із першоліговим «Севастополем».

Улітку 2014 року, після того, як «Севастополь» припинив існування, Артур підписав контракт із «Карпатами». У грудні 2016 року за обопільною згодою залишив львівську команду.

21 лютого 2017 року підписав контракт з одеським «Чорноморцем», але вже влітку покинув клуб. У грудні 2017 року Карноза перейшов до друголігового «Дніпра-1», уклавши угоду до кінця сезону.

Улітку 2018 року знову підписав контракт з одеським «Чорноморцем», за який у Прем’єр-лізі до кінця року відіграв 9 матчів. Взимку гравець вирішив розірвати угоду із клубом та приєднатися до закарпатського клубу «Минай» з другої ліги, за який грав до зими 2021 року, після чого перейшов у «Кривбас». Саме клуб з Кривого Рогу став останнім до переходу в «Альянс».

Виступав за молодіжні збірні України різних віків, а з командою U-19 у 2009 році став чемпіоном Європи.