Змістовна гра ФК “Альянс”

В рамках підготовки до виступу в 2 лізі чемпіонату України, футбольний клуб “Альянс” провів ще два спаринги, цього разу це були юні представники вищоліговських команд ФК  “Шахтар”(Донецьк), та СК “Дніпро-1″(Дніпро). Так 9 липня наші земляки завітали до м. Полтава, де зіграли з ФК “Шахтар” U 21, хоча гра завершилася з рахунком 1:0 не на нашу користь, але гра виявилась дуже цікавою та змістовною, а вже  14 липня в славетному місті Дніпро, підопічні Юрія Ярошенка зіграли з СК “Дніпро-1” U 21, з перших хвилин “Альянс” заволодів ініціативою, і вже на 18 хвилині святкував забитий м`яч, в штрафному майданчику після подачі з флангу Максим Єсип, опинившись першим на м`ячі зумів пробити голкіпера дніпрян 0:1, а зрівняти ж рахунок суперники зуміли в середині другого тайму, арбітр матчу вгледів сумнівне порушення в карному майданчику нашої команди, пенальті 1:1.До фінального свистка рахунок так і не змінився, нічия 1:1 хороший результат з грізним суперником.

А в чемпіонаті Липоводолинського району було зіграно 8 тур, тож маємо такі результати:

“Метеор” – “Молодь-Альянс” 0:4
 “Вікторія” – “Колос” (Василівка) 0:0
 “Легіон” – “Колос” (Саї) 3:0
 “Старт” – “Україна-Ельдорадо” 1:4