Євген Неплях – гравець «Альянсу»!

Другим новачком «Альянсу» у новому сезоні стає захисник Євген Неплях. Він народився 11 травня 1992 року у Дніпропетровську, є вихованцем академії місцевого «Дніпра». Виступав за молодіжні, дублюючі команди дніпрян. Окрім «Дніпра», виступав у складі «Севастополя», львівських «Карпат», «Вереса», «Маріуполя», луцької «Волині» та донецького «Олімпіка», який був його останнім клубом. У сезоні 2014/15 грав у грецькому «Платаніасі». Викликався до лав молодіжних збірних України.

У складі нашої команди Євген вже встиг дати перший коментар прес-службі клубу:

• Євгене, ласкаво просимо у «Альянсі»! Останнім твоїм клубом був донецький «Олімпік», що виступає в УПЛ. Чому вирішив покинути колектив такого високого рівня?
  • Дуже дякую! В «Олімпіці» у мене було недостатньо ігрового часу, саме це стало причиною, чому довелося покинути команду.
  • Ти провів більше десятка матчів за юнацьку збірну України, хто з того складу, на твою думку, є найяскравішим та хто міг би поповнити склад «Альянсу»?
  • Чесно, не можу навіть нікого виділити. Я гадаю, що кожен міг би поповнити склад нашої команди.
  • Певний період часу ти грав у Греції, чим у футбольному та побутовому плані тобі запам’яталася ця країна?
  • Греція запам’яталася мені гарним станом полів та чудовим кліматом. А ще розміреними та неквапливими людьми (сміється).

За нашу команду Євген виступатиме під четвертим номером. Вітаємо його у складі «Альянсу» та бажаємо успішної гри під зелено-чорними кольорами!