Юрій Ярошенко: ставимо перед собою задачу бути сильніше, сильніше, сильніше!

Головний тренер ФК «Альянс» Юрій Ярошенко у коментарі пресслужбі клубу розповів про підготовку до весняної частини сезону, потенційне підсилення та перспективи команди у Першій лізі.

Юрію Миколайовичу, вітаємо вас з виходом з відпустки! Якщо не секрет, розкажіть, як ви її провели?

Ми гарно провели відпустку, я та футболісти гарно відпочили, хтось відпочивав за кордоном, тому готуємося з гарним настроєм. Думаю, всі все правильно робили і готувалися до підготовки.

Чи займалися ви та ваш тренерський штаб пошуком потенційного підсилення для команди?

Абсолютно! Кожного дня ми займалися цим, телефонували. В нас і Цисар Олександр Вікторович, і я, і Каліненко Андрій Петрович, і Хіманич Ігор Миколайович займалися селекційною роботою. На даний момент в нас сім потенційних новачків, ті, які приїхали на перегляд. Ще також претендують чоловік п’ять, тому будемо розглядати. Тож робота була хороша проведена.

Тобто, чи варто нам цього міжсезоння розраховувати на потенційне підсилення у команді?

Ми підбирали їх так, щоб вони були на тих позиціях, де треба обов’язково мати конкуренцію. То ж все буде залежати від новачків, краще вони наших футболістів, чи гірше. А для тих, хто залишився, буде хороша мотивація доводити, що вони сильніше.

Якщо казати не тільки про придбання, а і про втрати. В грудні була така епопея з переходом Владислава Шарая до закарпатського «Минаю». Розкажіть, чим вона все таки завершилася?

Владислав – професійний футболіст, у нього контракт. Це питання доречніше задати Сергію Івановичу Демченку, який безпосередньо займався цим трансфером. Можливо, щось не задовольнило «Альянс», щось не влаштувало «Минай». Тому, вирішили зупинитися на тому, з чого починали. Владислав – наш футболіст.

Також якщо казати про тренувальний збір, за яким планом команда готуватиметься до весняної частини сезону?

План підготовки не змінюється, є етапи підготовки команди, ми слідуємо ним, це: загально-підготовчий, спеціально-підготовчий, передзмагальний, змагальний етапи, в цьому плані нічого не змінюється. Готуємося так, як готувалися минулого року. Хороший об’єм роботи, можливо, якісь новації будуть. Будемо вдячні хлопцям за їх професійний підхід і розуміння, що на цих етапах дуже важко. Тому, терпіти, загартовувати себе і ставати сильніше!

«Альянс» братиме участь у Кубку імені Михайла Фоменка. Скажіть, для вас це суто частина передсезонної підготовки чи для вас важливо перемагати у будь-якому турнірі, незважаючи на його статус?

Знаєте, я вам скажу, що це як етап підготовки однозначно, проте ви прекрасно знаєте, коли досягаєш позитивного результату, в психологічному плані набагато простіше переносити ту роботу, яка є сьогодні. Тому це вже від хлопців залежатиме, від їх стану. А так, ми розглядаємо цей турнір, як частину підготовки, щоб був гарний настрій у команді.

І на останок. Восьме місце «Альянсу» у першій лізі з урахуванням перенесених матчів вселяє надію у вболівальників, що команда зможе поборотися за вихід до УПЛ. А ви розраховуєте побачити «Альянс» серед лідерів Першої ліги по завершенні сезону?

Я не хочу передбачувати, що в нас в кінці там буде. Коли завершимо чемпіонат, ми, безумовно, будемо на тому місці, на яке ми заслуговуємо. Але ми ставимо перед собою задачу кожного матчу бути сильніше, сильніше, сильніше.

Пресслужба ФК «Альянс»