Ярошенко Костянтин

Місце народження: Луганськ
Улюблений гравець: Хуан Себастьян Верон
Улюблений напій: Дюшес
Найсильніший матч у своїй кар’єрі:
У вищій лізі проти «Динамо» Київ

Костянтин Ярошенко народився 12 вересня 1986 року у Луганську. Вихованець академії донецького «Шахтаря». Будучи гравцем цього клубу, грав по орендах, чим зібрав чималий послужний список з команд УПЛ, а саме «Металіст», київський «Арсенал», «Чорноморець» та «Іллічівець», за який провів майже півтори сотні матчів. 2013 року поїхав до ФК «Севастополь» на повноцінний контракт, як виявилося, лише на рік. Згодом Костянтин вирушив підкорювати російські поля, ставши гравцем клубу РФПЛ – «Уралу» з Єкатеринбургу. В Росії він пробув два роки, покинувши клуб 2016 року. Повернувся до України у склад львівських «Карпат», потім знову грав у Маріуполі. Після цього поїхав за кордон, але у першу лігу чемпіонату Фінляндії. У клубі КПВ провів 29 матчів за 2 роки. 2019 року приєднався до першолігового «Чорноморця», після якого і поповнив склад нашої команди. Дебютував за «Альянс» у офіційних зустрічах 11 березня 2020 року у грі з «Маріуполем». Виступав за юнацькі збірні України різних вікових категорій.

Статистика за сезонами:

Сезон Матчі Хвилини Голи Передачі