Вся збірна 17-го туру Другої ліги

Тименко, Мандровський і 40-річний лідер молоді – вся збірна 17-го туру Другої ліги
facebook.com/fckrystal.kherson

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну стартового туру Другої ліги сезону 2019/20.

Ігрова програма 17-го туру:

Верес – Оболонь-Бровар-2 0:1
ФК Калуш – Діназ 1:1
Поділля – Нива (Тернопіль) 0:0
Полісся – Буковина 2:2
Чайка – ФК Ужгород 2:0
Енергія – Реал Фарма 3:1
Кристал – МФК Миколаїв-2 4:0
ФК Нікополь – Чорноморець-2 4:1
Таврія – ВПК-Агро 1:2
Альянс – Авангард-2 2:0

Воротар – Андрій Федоренко (Поділля)

Тернополяни були заведені після домашньої розгромної поразки від ФК Калуш, до того ж, в пам’яті Ниви залишалася втрата очок у домашньому матчі з хмельничанами в першому колі. Тому недавні лідери створили немало моментів біля воріт господарів, але Поділля самовіддано відбивалося й здобуло нічийний результат, гідно протистоявши сильному супернику. Відзначаємо Федоренка, який десь чотири рази виручив свою команду, зокрема, парирувавши надскладні удари Кисленка та Бідного.

Правий захисник – Артем Данковський (Енергія)

Енергія 10 матчів не вигравала – але в матчі проти Реал Фарми зробила все, щоб перервати свою серію. Посприяли, передовсім, молоді гравці – плеяда 1999-2002 р.н. – вісім юнаків, яких ввів у гру тренерський штаб новокаховців цього сезону. Один із них – лінійний Данковський, який тиждень тому святкував своє 19-річчя. Спочатку він зручною подачею асистував Долі, який відкрив рахунок ударом головою, а потім кіксанув із рикошетом від захисника, записавши на свій актив дебютний гол.

Центральний захисник – Микола Жовтюк (Кристал)

Красива, легка зараз команда у херсонців – але щоб грати за такою сміливою атакувальною схемою, треба мати міцну опору. Саме її забезпечує потужний захисний блок. Жовтюк на перу з Малишем виключив із гри швидких молодих миколаївців, а ще традиційно долучався до атак, забивши важливий третій м’яч, який зняв усі питання наприкінці гри.

Центральний захисник – Марлен Чобанов (Оболонь-Бровар-2)

У Вереса – розкішний підбір атакувальних гравців, один із найсильніших у ПФЛ в цілому, але, попри всі старання взяти штурмом ворота оболонців претендент на медалі та підвищення в класі не зумів. Трійка центрбеків бутанської команди грала самовіддано та надійно. Особливо відзначаємо Чобанова – він виконав великий обсяг робіт, часто вступав у єдиноборства зі спритними суперниками, тому суттєво посприяв сенсаційній перемозі своєї команди.

Лівий захисник – Валентин Корешков (Діназ)

Перший тайм не дуже добре складався для вишгородців, вони пропустили вже на першій хвилині, а потім довго шукали свою гру. Втім, тренерський штаб Діназа справився й у перерві провів необхідні рокіровки – поява Марченка налагодила гру в центрі поля (див. номінацію «Джокер туру»), а от вихід Корешкова зробив лівий фланг мотором багатьох гострих атак гостей. Саме Корешков виконав ту подачу, після якої Діназ відігрався й врятував гру в Калуші.

Центральний півзахисник – Андрій Корнєв (Оболонь-Бровар-2)

Через тиждень йому виповниться 41 рік. Це найстарший учасник сезону в Другій лізі. І при цьому ніхто не зможе сказати, що Корнєв дограЄ – він грАє. Повноцінно – будучи справжнім лідером півзахисту, який організовує гру команди в середині поля, відпрацьовує box—to—box, витримує темп цілого матчу без заміни. Відзначимо додатково, що саме вдалий підіграш Андрія посприяв розгортанню єдиної в матчі й вирішальної результативної атаки.

Правий півзахисник – Тарас Сивка (Буковина)

В Житомирі важко грається будь-якому супернику місцевого Полісся, а тим більше, в випадку, коли місцева команда тільки-тільки захопила лідерство після тривалої перерви. Тим не менш, Буковина гідно виступила проти господарів, показавши, що цей колектив може боротися за більше, ніж просто виживання в лізі. Уже в дебюті Сивка вишуканим ударом відкрив рахунок, потім неодноразово брав участь у підготовці атак і зі штрафного асистував Раулюку, який встановив остаточний рахунок – почесну виїзну нічию аутсайдера проти фаворита сезону.

Атакувальний півзахисник – Станіслав Шарай (Альянс)

За відсутності брата Влада взяв на себе роль «шоураннера» – це Станіслав розвивав першу результативну атаку, після його тонкої передачі Загинайлов відкрив рахунок у непростому матчі з Авангардом-2 з близької відстані. Будучи організатором комбінацій липоводолинців, саме С.Шарай закріпив рахунок, скориставшись передачею Анцибора й майстерно розстрілявши ворота. Його асист і гол посприяли важкій перемозі одного з лідерів над аутсайдером.

Лівий півзахисник – Арамаіс Маргарян (ВПК-Агро)

Маргарян – особливий гравець. У нього немає тієї тонкості, техніки чи націленості, як у Шмигельського, Коломойця чи Будняка, але свій козир він використовує сповна. Неодноразово Арамаіс видавав високошвидкісні рейди, а в епізоді з переможним голом у ворота Таврії сам перехопив м’яча, протягнув і виклав під вирішальний удар одноклубнику. Другий тур поспіль відзначаємо стрімкого вінгера за активну участь у ключових епізодах переможних матчів ВПК-Агро.

Нападник – Володимир Тименко (Чайка)

Цей місяць можна вважати особливо успішним для Тименка – за жовтень він забив рівно стільки ж, як за всі попередні тури, разом узяті. У матчі проти доволі непоганого суперника, яким є ФК Ужгород, Володимир виконав другий в сезоні бенефіс. Спочатку замкнув простріл із правого флангу від Дарди, а потім швидше за всіх зорієнтувався в дивовижному епізоді, коли після удару Бартошука м’яч влучив у дві стійки й форвард зіграв на добиванні.

Нападник – Сергій Мандровський (ФК Нікололь)

Він «мовчав» вісім матчів підряд, ще з літа не поповнюючи свій бомбардирський рахунок. Але Чорноморець-2 – зручна команда для Мандровського, їй він забив, загалом, п’ять зі своїх восьми м’ячів цього сезону. Цього разу в активі Сергія – два голи, зароблений пенальті для своєї команди та вилучення – для суперників. Повний «джентльменський набір» бомбардира!

Збірна 17-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua