Владислав Шарай

Нещодавно у соціальних мережах ФК «Альянс» проходило опитування, кому б ви хотіли задати питання. Найбільше ви просили Владислава Шарая, тож нещодавно він відповів на ваші питання та питання від прес-служби клубу.

Візитка: Владислав Шарай народився 25 травня 1997 року у місті Ромни. Займатися футболом почав з шести років, перший тренер – Джур Анатолій Петрович. Є вихованцем академії «Княжа» (Щасливе). Влітку 2015 року підписав контракт з донецьким «Олімпіком», але виступали лише у команді до 19 років, з якою став срібним призером УПЛ. У липні 2017 року на правах оренди перейшов до краматорського «Авангарду», за який провів 30 матчів, відзначившись тричі. Через рік знову ж на правах оренди став гравцем ПФК «Суми», за який виступав лише півроку. 2019 року розірвав контракт з «Олімпіком» та став гравцем «Альянсу»

– Який найпам’ятніший матч та гол у твоїй кар’єрі?

– Матч 1/16 фіналу Кубку України «Альянс» – «Балкани»

– Чому ти обрав саме футбол, а не якійсь інший вид спорту, хто або що тебе зацікавив або зацікавило ним займатися?

– Спочатку мої батьки запропонували займатися футболом, а потім перший тренер привив любов до футболу

– З якими футболістами хотів би зіграти в одній команді?

– Салах, Мессі.

– Який твій улюблений футболіст?

– Мессі.

– В якому топ-клубі хотів би зіграти?

– Аталанта, Ліверпуль, а в Україні Шахтар

– Які команди в Європі та Україні тобі симпатизують?

– Ліверпуль

– Чому не склалося в Олімпіку?

– Закінчився контракт, тому і пішов зі своїм братом

– Розкажи про період у Авангарді, що тобі там запам’яталося найбільше?

– Це був хороший період часу, мені подобається ця команда, хороший тренерський штаб, гарний колектив

– Якщо б не футбол, чим би ти займався?

– Бокс

– Як любиш проводити вільний час?

– Дивитися фільми та проводити час з друзями та дівчиною

– Яка твоя улюблена страва? – Карбонара