Вітаємо з Новим Роком!

2020 рік для всіх нас був непростим, проте для нашої команди він воістину був історичним: ми зіграли з командою Прем’єр-ліги у офіційному матчі, в напруженій боротьбі вибороли путівку до Першої ліги та зберігаємо шанси на вихід до УПЛ. Сподіваємося, що і ви, незважаючи на пандемію коронавірусу, мали чому порадіти у цьому році!

Тому, від імені гравців, тренерського, адміністративного штабу команди вітаємо вас зі святами та у році прийдешньому хочеться побажати вам мати стільки ж позитивних подій, які додаватимуть вам оптимізму та надихатимуть вас на нові звершення, і звісно ж, міцного здоров’я, творчої наснаги та сімейного благополуччя!

Також хочеться сподіватися, що у 2021 році ви зможете підтримувати нашу команду у чаші стадіону, адже на нас очікує напружена кінцівка сезону!