«Верес» – «Альянс»: прев’ю матчу

«Верес» — «Альянс»: прев’ю матчу
Перша ліга, 27 тур. 21 травня 2021 р. Початок о 17:00. «Колос», смт. Млинів.

Аудіотрансляція матчу: https://www.youtube.com/watch?v=dC1CveaU5Pc

Результат попереднього матчу команд: 1:2

Офіційні особи матчу:
Арбітр — Денис Шурман (Київська обл.)
Асистенти арбітра — Олександр Корнійко (Миргород) та Юрій Федорак (Івано-Франківськ)
Четвертий арбітр — Максим Фірсов (Рівне)
Спостерігач арбітражу, делегат УАФ — Роман Гамаль (Чернівці).

Форма команд у чемпіонаті:
«Верес»: 25 матчів, 18 перемог, 4 нічиї, 3 поразки, м’ячі: +43-14, 58 очок, 1 місце
«Альянс»: 26 матчів, 12 перемог, 7 нічиїх, 7 поразок, м’ячі: +36-26, 43 очки, 7 місце

Попередні матчі команд:
16 травня. «Металіст 1925» 4:1 «Верес»
16 травня. «Альянс» 1:0 «Оболонь»

Найкращі бомбардири команд:
«Верес»: Михайло Шестаков (11 голів)
«Альянс»: Микола Агапов (7 голів)

Дискваліфіковані:
«Верес»: Дмитро Нємчанінов, Сергій Панасенко, Михайло Сергійчук (усі – перебір жовтих карток)
«Альянс»: Олександр Лучик, Ярослав Сидоренко (усі – перебір жовтих карток)

Представляємо суперника: РНК «Верес» (Рівне).

Рік створення – 1957 р. (попередні назви: “Колгоспник”, “Горинь” та “Авангард”)
Кольори клубу – чорний та червоний
Домашній стадіон – “Колос” (смт. Млинів, вул. Олексія Кірися, 48, вміщує 806 глядачів)
Президент – Іван Надєїн
Генеральний директор – Віталій Андрощук
Головний тренер – Юрій Вірт
Офіційний сайт – nkveres.com

Досягнення:
Бронзовий призер Чемпіонату УРСР – 1981 та 1990 рр.
Чемпіон Першої ліги ПФЛ – 1992 р.
Срібний призер Другої ліги ПФЛ – 2015/2016 рр.
Бронзовий призер Першої ліги ПФЛ – 2016/2017 рр.

Історична довідка:
ФК “Верес”
 було створено у 1957-му році під назвою “Колгоспник”. За часів Радянського Союзу рівняни доходили до фіналу Кубку УРСР, двічі були сьомими у класі “Б” Чемпіонату СРСР (найкраще досягнення тих часів) та у 1981-му році здобули бронзові нагороди Другої ліги.

Перший Чемпіонат незалежної України “Верес” провів у Першій лізі та з першого підсумкового місця підвищився у класі. Сезон 1992/1993 рр. “чорно-червоні” закінчили на останньому місці, а врятувалися від пониження в класі лише завдяки розширенню Вищої ліги. Наступний Чемпіонат став одним з найпам’ятніших в історії команди. Саме тоді “Верес” переміг “Дніпро”, “Металіст” та “Шахтар”, а також за підсумками двох матчів Кубку України пройшов київське “Динамо”.

За підсумками сезону 1994/1995 рр. “Верес” вилетів до Першої ліги, а за два роки і до Другої. У квітні 2011-го через фінансові проблеми рівненська команда припинила участь у Чемпіонаті, а згодом і втратила професійний статус. Однак вже у 2015-му році завдяки старанням Президента місцевої Федерації футболу Олексія Хахльова “Верес” повернувся в професійний футбол. Протягом двох років клуб пройшов Другу та Першу ліги та у 2017-му вийшов до Вищої. У сезоні 2017/2018 рр. “Верес” фінішував шостим та лише в одному кроці від зони єврокубків.

У 2018-му році у зв’язку з відсутністю стадіону та належного фінансування команда знову була змушена повернутися до Другої ліги. У 2019-му Президентом “Вересу” став засновник групи компаній “Укртепло” Іван Надєїн, а головним тренером було призначено Юрія Вірта, який вже очолював “Верес” у 2017-му році.

Сезон 2019/2020 рр.
Минулий сезон “Верес” завершив на третьому місці у групі “А” Другої ліги. У 20-ти матчах команда здобула 11 перемог, три рази зіграла внічию та шість програла (36 очок, різниця забитих та пропущених м’ячів – 34-23).

Історія протистоянь
Історія протистоянь між «Альянсом» та «Вересом» налічує вже три матчі, в двох з яких перемогла наша команда. Вперше команди зустрілися 24 липня 2020 року у селі Щасливе Київської області в товариській зустрічі. Тоді «Альянс» зумів здобути вольову перемогу з рахунком 3:2. Згодом команди зустрілися трохи менше ніж за два місяці, 16 вересня 2020 року на стадіоні «Нафтовик» у Охтирці. в матчі 1/32 Кубку України. Тоді «Верес» взяв реванш за поразку в Щасливому та переміг «Альянс» з рахунком 3:0. А востаннє команди зустрічалися також у Охтирці, в матчі 12 туру Першої ліги. В цьому матчі липоводолиняни, поступаючись з рахунком 0:1 після першого тайму, зуміли проявити характер та завядки дублю Сергія Загинайлова перемогти «Верес» з рахунком 2:1.

Напередодні матчу
До гри у Млинові команди підходять у різному гуморі: «Альянс» продовжив свою рекордну безпрограшну серію до дев’яти матчів (чотири перемоги та п’ять нічиїх), а ось «Верес» у Харкові перервав свою видовищну серію без поразок, що становила 14 ігор (13 перемог та одна нічия). Цікаво, що попередній безпрограшний відрізок рівнян, що становив шість матчів, перервав саме «Альянс». Окрім бажання розпочати нову переможну серію до кінця чемпіонату, «Верес» мотивує те, що звитяга над липоводолинянами достроково виведе рівнян до УПЛ. «Альянсу» також є що сказати, адже бажання завершити дебютний сезон у Першій лізі мотивує команду перемагати у кожному матчі. Але кадрові втрати ніхто не скасовував. Одразу п’ять гравців у обох командах пропускатиммуть матч через перебір жовтих карток. Тому тренерам доведеться чимало попотіти над підбором стартового складу на гру. Проте сподіваємося, що ці втрати не вплинуть на хід гри, а команди покажуть змістовну гру!

Пресслужба ФК «Альянс»