В.Шарай, Панасенко та миколаївське «магічне тріо»: вся збірна 22-го туру Першої ліги

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2020/21. До збірної 22 туру Першої ліги потрапили двоє «альянсівців»: Костянтин Пікуль та Владислав Шарай

Захисник – Костянтин Пікуль (Альянс)

У житомирян підібрані досвідчені гравці в середній лінії та атаці, є люди з хорошим ударом і антропометрією, тож цей виїзд не очікувався легким для Альянсу. Проте в захисті, загалом, гості відіграли надійно (виняток – гол Ковальова, але його наслідком став рикошет із відскоком до автора результативного удару, чому не змогли запобігти всі оточуючі). Відзначаємо Пікуля – якщо залишити за дужками момент із голом, в інших випадках він діяв спокійно та надійно. А ще відзначився розкішним довгим пасом під гол В.Шарая (штрафний зі своєї половини) та досить великою кількістю виграних м’ячів.

Лівий півзахисник – Владислав Шарай (Альянс)

Житомиряни вели в рахунку, проте залишилися ні з чим – головною дієвою особою матчу став вінгер гостей В.Шарай. Владислав діяв швидко, чітко й конкретно. З легкістю позбавлявся від опіки суперників. Уже в дебюті Шарай мав шанс відкривати рахунок, а пізніше, вже після голу Полісся, заробив штрафний під гол у відповідь від Піднебенного. Відразу кілька разів Альянс здорово розігрував атаки з закиданнями та розрізними пасами на хід Владиславу. Одну з них він завершив влучним ударом (переможний гол), а ще в кількох господарі на чолі з воротарем і навіть каркас воріт ставали на шляху м’яча. Вражаюча активність – і номінація «герой туру» для липоводолинянина.

 

Також Владислава Шарая було обрано героєм 22 туру Першої ліги.