Товариська зустріч ФК”Альянс”-ФК”Вовчанськ”

4 лютого 2020року ФК «Альянс» зіграє товариську гру на зимових зборах 2020 з ФК”Вовчанськ” місто Вовчанськ Харківської області . НА навчально-тренувальній базі ФК «Металіст» смт. Високий .В 2019 році наша команда мала нагоду зіграти в товариському матчі з ФК “Вовчанськ”. Гра закінчилася нічиєю 1:1 гол на рахунку Владислава Шарая.

Наш суперник
Футбольний клуб «Волчанськ» був створений у 1992 році. Клуб базується в м. Вовчанськ. Домашні ігри проводять на стадіоні Вовчанського агрегатного заводу. Найвище досягнення клубу – 1 місце у вищій лізі Чемпіоната Харьківської області по футболу в сезоні 2018 року.

Історія вовчанського футболу почалася ще на початку 1960-х років, коли ще Вовчанський «Колгоспник» успішно виступав в першості Харківської області. У 1964 році команда змінила назву на «Авангард» і пробила собі шлях до найсильнішої ліги області, але в 1971 році за підсумками сезону колектив був змушений її покинути. Тільки через десятиліття, в 1982 році, Вовчанська футбольна команда з новою назвою «Рубін» знову завоювала право грати у найсильнішій лізі області, де успішно виступала аж до 1986 року.

У 1992 році команда змінила назву на ФК «Вовчанськ». Повторне повернення до найсильнішої ліги області відбулося в сезоні 1995/96 р., Коли в запеклій боротьбі з Солоніцівським «Енергетиком» ФК «Вовчанськ» здобув впевнену перемогу.

У сезоні 2003 року, футболісти Вовчанська здобули важливу перемогу над Куп’янським «Колосом-Металургом» і завоювали бронзові нагороди першості області.У 2017 році в ФК «Вовчанськ» відбулися значні зміни в складі. Ряди клубу поповнив тренер, а в минулому гравець харківського «Металіста» Андрій Березовчук, а також група з таких досвідчених футболістів, як Сергій Костюк, Артем Іванченко, Андрій Чепіга, Олег Шелаєв, Євген Волга. Також до складу команди прийшли: Олександр Мізюк, Євген Радченко, Сергій Пархоменко, Олексій Покосенко, Хасан Джаухар, Володимир Черніков, П’єр Паскаль Ньембу Бата. Крім того, в команду повернулися місцеві гравці Дмитро Батусов, Ігор Грабар, Андрій Гуленко і Сергій Новіков.

У цьому ж сезоні команді вдалося завоювати 2-е місце у Вищій лізі Чемпіонату Харківської області з футболу.

У нинішньому футбольному сезоні команда гідно дебютувала в Кубку Придніпров’я, а також була одним з фаворитів Чемпіонату Харківської області з футболу. Крім того, клуб дебютував у Кубку України серед аматорських команд.27 жовтня 2018 року ФК «Вовчанськ», обігравши гостей ФК «Енергетик» Солоницівка, забезпечив собі дострокову перемогу і золоті медалі в Чемпіонаті Харківської області. І вже 24 листопада «Вовчанськ» стає володарем Суперкубка Харківської області, здобувши перемогу над ФК «Універ-Динамо».