Товариська зустріч ФК”Альянс” – ФК”Вікторія”

31 січня футбольна команда “Альянс” проведе першу в цьому році товариську зустріч. Після зимової відпустки наша команда зіграє з командою “Вікторія” смт Миколаївка Білопільський район Сумської області. За невелику історію Липоводолинці мали нагоду зіграти з Миколаївцями шість матчів. Статистика матчів: 2017 рік Чемпіонат Сумської області «Вікторія» у двох турах переграла «Альянс» з рахунком 2:0. 2018 рік Чемпіонаті Сумської області Вікторія переграла “Альянс” з рахунком 4:1, а в матчі відповіді “Альянс” виграв з рахунком 2:1. Чемпіонат України серед аматорів 2018 “Альянс” – “Вікторія” 0:0.У матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу серед аматорів 3:1 на користь “Вікторії”. І хоча цей матч товариський, але він принциповий для нашої команди. Тож очікуємо на перемогу нашої команди.