Срібло найменших футболістів «Альянсу»

З 9 січня і по 11 січня, у спорткомплексі Сумського державного університету.  відбувся дитячий Турнір з футзалу серед команд 2010/2011-го років народження.

Участь у турнірі взяли   дві команди з м. Суми, Краснопілля, дві команди з Недригайлова, Липової Долини та Сумського району. В перший день турніру, наші найменші футболісти ФК «Альянс», зіграли в нічию  з КДЮСШ «Суми»-2, ведучи в рахунку 2:0 вони не змогли втримати переможний результат, тож 2:2. А в другій грі зуміли здолати грізного суперника, першу команду ДЮСШ «Недригайлів»  з рахунком 3:0.

В другий ігровий день на «Альянс» чекало перше випробування в боротьбі за призові місця. В третьому турі турніру, малюки без проблем впоралися з ДЮСШ «Недригайлів»-2 перемігши їх 7:1, а вже в четвертому турі гра була з фаворитом турніру, з командою з Краснопілля «Явір», яка до цього туру йшла без жодної поразки, але чудово налаштувавшись на гру ще в першому таймі рахунок вже був 3:0 на нашу користь, який так і залишився не змінним до фінального свистка. Тож до заключних двох турів дитяча команда ФК «Альянс» підходила в гарному настрої очоливши турнірну таблицю. В заключний третій ігровий день, підопічні Владислава Колодяжного здолали збірну команду Сумського району КЗ ДЮСШ СРР з рахунком 6:1, а в грі за перше місце з КДЮСШ «Суми» на превеликий жаль фортуна була не на нашому місці, після великої кількості змарнованих моментів, перша поразка на турнірі 2:1.Яка коштувала малюкам першого місця.

Тож  турнірна таблиця мала такий вигляд:

1.КДЮСШ «Суми» — 15 очок

2.«Альянс» (Липова Долина) — 13 очка

3.ДЮСШ «Недригайлів» — 12 очок

4.«Явір» (Краснопілля) — 12 очок

5.КДЮСШ «Суми»-2 —5 очок

6.КЗ ДЮСШ СРР — 4 очка

7.ДЮСШ «Недригайлів»-2 – 0 очок

Після того як всі ігри було зіграно,  голова федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович, приступив до нагородження кращих гравців та команд турніру. Приємно те що п’ять нагород  вибороли наші маленькі футболісти, а саме:

Олександр Линник- кращий гравець команди «Альянс»,

Михайло Лотюк – кращий гравець турніру,

Софія Лотюк – кращий гравець дівчина,

Кращий удар на точність – Арсеній Карпець

Кращий Удар на дальність – Михайло Лотюк.

Тож до Липової Долини найменші футболісти ФК «Альянс» поверталися в гарному настрої і з позитивними емоціями від турніру.