Спитай гравця: Сергій Загинайлов

Нещодавно у нашому Instagram ви мали можливість задати питання нападнику ФК «Альянс» Сергію Загинайлову. Їх ви задали дуже багато (за що ми вам дуже вдячні) і на більшість з них Сергій люб’язно відповів.

Довідка: Сергій Загинайлов народився 3 січня 1991 року у Броварах Київської області. Вихованець місцевого футболу. Згодом опинився в «Металісті», а саме у 2008 році. З тієї пори за дубль харків’ян зіграв 122 матчі, відзначився 19 голами. Зіграв і один матч за основну команду — в Кубку України влітку 2009 року проти бурштинського «Енергетика». Навесні 2013 року опинився в «Геліосі», за який устиг провести 10 матчів. Також пробував свої сили в іншому першоліговому клубі «Нива» (Тернопіль), до якого перебрався влітку 2013 року. Улітку 2014 року на правах оренди перейшов у МФК «Миколаїв». 8 лютого 2015 року з’явилася інформація про підписання контракту з кишинівською «Дачією». Умови контракту не розголошувалися. У червні 2016 року залишив «Дачію». У липні того ж року став гравцем білоруського клубу «Торпедо-БелАЗ», але вже наприкінці 2016 року залишив команду. На початку вересня 2018 року став гравцем «Сум», але покинув команду наприкінці року. Згодом грав за казахстанський «Атирау», який покинув влітку 2019 року. Тоді ж приєднався до «Альянсу».

• Розкажи про період гри за кордоном?
  • Було морально непросто, але добре, що дружина була поряд, були хороші та погані моменти.
  • Чи можна зробити з тобою фото?
  • Авжеж, при будь-якій зустрічі.
  • Які почуття були після гри з «Маріуполем»?
  • Було гарне почуття, все таки перша гра у році, але погано, що не пройшли далі, нам це було по силам.
  • Як вижити футболісту під час карантину?
  • Так само, як і звичайній людині, дотримуватися правил та займатися спортом.
  • Коли почав займатися футболом?
  • Десь у другому класі, друг почав займатися футболом, а згодом я попросив батьків, щоб записали мене на футбол
  • Якби була пропозиція від клубу УПЛ, пішов би чи залишився?
  • Думаю, з другої ліги до УПЛ би кожен пішов (посміхається). Залежить від пропозиції.
  • Який найяскравіший матч в твоїй кар’єрі?
  • Кожна гра яскрава, але дуже запам’яталася гра з «Рапідом» за «Торпедо-БелАЗ» у Лізі Європи. Тоді десь 30-35 тисяч вболівальників прийшло і взагалі атмосфера була божественна.
  • Як проводиш карантин? Чим займаєшся днями?
  • Проводжу дні з сім’єю, з дружиною та дитиною, а також тренуюся.
  • Скучив за матчами?
  • Дуже скучив, з нетерпінням чекаю поновлення чемпіонату.
  • На якій позиції доводилося грати, окрім нападу?
  • Грав на усіх позиціях, окрім воротаря.
  • Отримував червону картку? Якщо так, як це відбулося?
  • Отримував, але не пряму, два фоли і червона…
  • Яким для тебе раніше був футбол?
  • Таким, як і зараз, улюблена гра, яка мені приносить користь.

Хочете задати питання футболісту «Альянсу»? Тоді підисуйтесь на нашу сторінку в Instagram (instagram.com/fc__alliance) та стежте за оновленнями!