Спитай гравця: Артем Шпирьонок

Цього разу на питання вболівальників відповідав нападник ФК «Альянс» Артем Шпирьонок:

Візитка: Шпирьонок Артем народився 30 липня 2002 року у Сумах. Першим тренером був Бойченко Валерій Павлович. Почав займатися футболом у СДЮШОР «Зміна», яка згодом стала ФЦ «Барса», де й продовжив займатися футболом. Досягнення на юнацьких турнірах: Кращий гравець бнацького турніру сезону 2015, Кращий бомбардир відкритого обласного турніру 2017, Кращий гравець фінального матчу Чемпіонату ДЮФЛ Сумської області сезону 2017-2018 рр. Приєднався до «Альянсу» влітку 2019 року.

• Коли почав цікавитися та займатися футболом?
  • Цікавитися почав у п’ять років, займатися – у шість.
  • На якій позиції починав грати?
  • Центрального нападника.
  • Як потрапив до «Альянсу»?
  • Першого разу мене запросили на двохсторонню гру, після цього, окрім тренувань на «Барсі» тренувався у «Альянсі» а після випуску з «Барси» став займатися з «Альянсом».
  • Хто найкращий тренер у світі?
  • На мою думку, Клопп.
  • Улюблений клуб, гравець?
  • «Барселона», Мессі.
  • За який український клуб ти вболіваєш?
  • В Україні я вболіваю за «Шахтар».

Хочете задати питання футболісту «Альянсу»? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram (instagram.com/fc__alliance) та стежте за оновленнями