Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну стартового туру Другої ліги сезону 2019/20.

Сивка, Галенко, Бартошук і вся збірна 20-го туру Другої ліги
chernivtsisport.com

Ігрова програма 20-го туру (звіти з відео: Група «А» і Група «Б»)

• субота, 9 листопада

Діназ – Чайка – 1:2

Кристал – Енергія – 0:2

МФК Миколаїв-2 – ФК Нікополь – 0:0

Реал Фарма – Таврія – 0:1

• неділя, 10 листопада

Буковина – Верес – 5:4

Нива (Тернопіль) – Нива (Вінниця) – 3:1

Полісся – Поділля – 2:0

Чорноморець-2  Авангард-2 – 0:2

Гірник – Альянс – 1:2

• понеділок, 11 листопада

Оболонь-Бровар-2 – ФК Ужгород – 4:0

Воротар – Віталій Чеботарьов (Таврія)

Другий матч поспіль «всуху» виграла Таврія, і в Одесі їй здорово допоміг голкіпер. Чеботарьов парирував відразу кілька ударів суперників, здорово зіграв у своїх володіннях, хоча Реал Фарма атакував немало й за інших обставин міг би претендувати на голи. До того ж, Віталій здорово діяв і при подачах, хоча навіси з гри і стандартів (в тому числі, аути) є традиційною грізною зброєю «фармацевтів».

Правий захисник – Андрій Бартошук (Чайка)

Не так давно «соло» видав Касьяненко, а тепер інший захисник Чайки зіграв свій бенефіс. У принциповому матчі проти Діназа – давнього суперника борщагівської команди ще з часів обласного чемпіонату, Бартошук двічі швидше за всіх зорієнтувався після подач зі стандартних положень, а також здорово відіграв на своєму фланзі, на пару з Дардою розірвавши свою зону діяльності.

Центральний захисник – Андрій Романов (Авангард-2)

Вперше в сезоні Авангард-2 зіграв без пропущених м’ячів на виїзді, хоча Чорноморець-2 планував знову набрати тут очок по максимуму. В цьому плані дуже корисною виявилася робота, яку здійснював захист краматорців. Зокрема, Романов, який виграв чимало боротьби в обороні, а також здорово підключався вперед.

Центральний захисник – Юрій Мате (Оболонь-Бровар-2)

Оболонь-2 відзначається гнучкою тактикою, яку до снаги втілювати лише добре навченим, грамотним футболістам. Таким, як Мате – він і в захисті відпрацював добре (хоча ФК Ужгород має непоганий підбір атакувальних гравців, у числі яких – і двохметровий екс-оболонець Корольчук), і стандарти під ліву ногу виконував (один із кутових в підсумку призвів до голу завдяки підбиранню Шевченка), і результативну контратаку розвинув і підтримав, що вилилося в четвертий гол.

Лівий захисник – Тарас Сивка (Буковина)

Матч із Вересом – один із найвидовищніших, які тільки випадало бачити чернівецькому стадіону за останнє десятиріччя. Величезний вклад у яскраву перемогу 5:4 над одним із претендентів на підвищення в класі – Вересом – зробив капітан чернівчан. Сивка забив два м’ячі (в тому числі, переможний), а також здорово діяв на фланзі й подавав стандарти – саме після його навісу Раулюк вперше в матчі зрівняв рахунок, що було дуже важливою подією.

Центральний півзахисник – Станіслав Шарай (Альянс)

Загалом, Гірник зібрав чимало претензій, що стосується арбітражу. До того ж, Альянс, граючи без кількох лідерів, ще й отримав далеко не найкращу гру від декого з лідерів. А от Станіслав Шарай витримав запропонований темп, та ще й забив переможний м’яч фірмовим прицільним ударом – без всіляких пенальті. Виступав зв’язковим у тактичній побудові своєї команди, а тому не лише завершував, а навіть більше працював як диспетчер.

Правий півзахисник – Артем Бафталовський (Енергія)

У тактичних побудовах новокаховської команди крайній форвард має свободу дій та відповідає за досить великий простір, тому не дивно, що Бафталовський сповна використав такі свої козирі, як швидкість, наполегливість і вміння видати сольний прохід. Ще в першому таймі Артем кілька разів здорово проривав ослаблені редути херсонців, не реалізував чистий вихід один на один, а після перерви здорово скористався пасом на хід і відкрив рахунок.

Лівий вінгер – Андрій Скакун (Нива Тернопіль)

Нивівська дуель мала велике значення як для вершин, так і для низин турнірної таблиці. Перемога тернополян дозволяла їм скористатися осічкою Вереса й повернутися на друге місце. Максимально посприяв цьому Скакун. По-перше, вінгер давав якісну різницю в грі один в один, по-друге, він дуже якісно виконував стандарти під ліву ногу. Саме його прямий удар зі штрафного дозволив відкрити рахунок, а корнер від Андрія замкнув Кисленко, призвівши до поразки вінничан.

Нападник – Ярослав Галенко (Полісся)

Центрфорвард житомирян зробив різницю в матчі проти Поділля. Саме він найшвидше зорієнтувався, коли після стандарту пішла атака другим темпом і м’яч повернувся з флангу в карний майданчик. А відкривши рахунок, не виключався з боротьби й оформив дубль ударом з пенальті. Вісім голів на особистому рахунку Галенка – він видає найкращий для себе сезон за останні роки.

Нападник – Владислав Клюєв (Авангард-2)

Голи Клюєва в двох останніх матчах принесли резервній команді першолігового Авангарду чотири очки. В Одесі, де гостей із Донецької області приймав Чорноморець-2, який виграв у Краматорську в першому колі, внесок Владислава ще вагоміший. Граючи проти колишніх одноклубників по молодіжній команді Чорноморця, він поборовся за м’яч у центрі поля, розпочавши контратаку під перший гол, а потім забив після подачі зі штрафного.

Нападник – Денис Островський (Оболонь-Бровар-2)

Тур закривав матч у Бучі, який з розгромним рахунком виграли господарі. Резервна команда першолігової Оболоні-Бровар вперше в сезоні здобула крупну перемогу, а її лівий форвард Островський оформив дубль. Денис забивав у різних стилях, та й загалом у цьому матчі проявив як свої швидкісні якості, так і мислення, ігровий інтелект.

Збірна 20-го туру Другої ліги. Ілюстрація pfl.ua