Шоста перемога Альянсу в Чемпіонаті України Група Б

Уся футбольна Сумщина очікувала на перемогу своєї улюбленої команди. Вразі перемоги футбольна команда «Альянс» вперше в сезоні може очолити турнірну таблицю групи “Б”. Для цього потрібно вигравати в футбольної команди «Миколаїв-2».

у
Передостанній матч 21 туру Чемпіонату України Липоводолинці в домашній грі приймали команду «Миколаїв-2». Наполе підопічні Юрія Ярошенка вийшли перемагати. Для вболівальників склад Альянсу був несподіваним, в команді були відсутні лідери які після важких травм не змогли допомогти своїй команді. За те після травми на поле повернувся Олександр Медведєв який зміг підсилити команду. З перших хвилин обидві команди намагалися нав’язати свою гру.

Вже на 13 хвилині Альянс пішов в атаку Станіслав Шарай дає передачу Пісному той на Сидоренкові яки відкриває рахунок матчу 1:0.
Матч продовжувався за сценарієм наших хлопців які час за часом проводили небезпечні атаки.
Брати Шараї розігравши небезпечну комбінацію, Станіслав пробив, але голкіпер гостей Агаларов відбиває м’яч на кутовий. Кутовий подає Владислав Шарай  Зміївський вибив м’яч прямісінько на вільного Зрібняка який потужним ударом забиває з лінії штрафного майданчика другий м’яч у ворота Миколаївців 2:0.

В перерві на вболівальників чекала несподівана подія на стадіон була запрошена бухгалтер ТОВ «Агрпрник» Анна Марченко. Всі чекали що буде дальше коли на поле вийшов Артем Мелет з величезним букетом троянд зізнавшись в коханні запропонував їй руку і серце. Під гучні овації стадіону Аня відповіла ТАК.

Хотілося щоб це стало традицією на матчах нашої команди зароджувалися футбольні сім’ї.

Вже на старті другого тайму після подачі Станіслава Шарая Загинай лов забиває третій м’яч 3:0. гості зробили заміни наполе вийшли молоді гравці Миколаїва які змогли загострити гру. Матч закінчився перемогою «Альянсу» 3:0 вболівальники були задоволені такою грою своїх улюбленців і чекають від них перемог.

Остання в цьому році домашня гра вивела нашу команду на перше місце в турнірній таблиці. 23 листопада ФК»Альянс» зіграє в гостях з ФК»Кристал» місто Херсон тож вперед до перемоги.