«Шахтар U-21» – «Альянс» 3:4

Зважаючи на результат минулої зустрічі («Альянс» поступився 0-1), команда бажала реабілітуватися за поразку. Це було видно і по настрою гравців, з яким вони вийшли на поле. Але їх запальність зіграла з ними злий жарт – вже на третій хвилині головна зірка «гірників» Михайло Мудрик заробив пенальті, впавши в штрафній «Альянсу». Сам же постраждалий і взявся виконувати 11-ти метровий. Воротаря він переграв, хоча той був близький, щоб відбити м’яч. Вже за три хвилини рахунок зрівнявся. Лучик з правого флангу пробив по воротах, чим здивував голкіпера «помаранчево-чорних». Через мить м’яч поряд із дальньою штангою влетів у ворота. Третій гол у матчі було забито вже за шість хвилин. «Гірники» знову вийшли уперед, розігравши комбінацію, що призвела до взяття воріт. І знову ж, шальки терезів зрівнялися за три хвилини. Подачу з флангу головою підправив Загинайлов, вистрибнувши вище Роналду у недавньому матчі із «Сампдорією». Футбольні гойдалки, як то прийнято казати, на цьому не завершилися. На 28-ій хвилині атака «Шахтаря» закінчилася перехопленням захисту «Альянсу», але футболісти завозилися з м’ячем, як не помітили, що він перетнув лінію. Вибивати уже було пізно, арбітр зарахував взяття воріт. Але вже за 2 хвилини дальній удар Влада Шарая закінчився голом. На цьому команди вирішили зупинитися у клепанні м’ячів аж до 79-ої хвилини, коли Зрібняк потужно пробив по воротах і ігровий знаряд від поперечини влетів у сітку. Більше голів не багаточисельна публіка, що зібралася, не бачила. Хоча варто відзначити, що команди мали ще безліч нагод, щоб забити, але, де страхували голкіпери, де рятували захисники, де гравці просто не влучали в ворота.

Тезис про те, що «Альянс» бажав реабілітуватися за поразку у Полтаві, підтвердив у післяматчевому коментарі і головний тренер команди Юрій Ярошенко. Він підкреслив, що з цим суперником він дуже хотів зіграти, і подякував за цю можливість. А ми ж дякуємо командам за яскраву гру та бажаємо успіхів супернику у подальших матчах!