Сергій Демченко: Ми готові догравати сезон.

Президент «Альянсу» Сергій Демченко у коментарі Tribuna.com поділився думками щодо поновлення чемпіонату: «Ми готові догравати сезон. Налаштовані на це. Сьогодні (розмова відбулась в понеділок, 11 травня – прим. Tribuna.com) маємо зібратись на тренування. Треба пройти тестування? Зробимо. Зарплату платимо повністю, без затримок. Не скорочували нічого.

Від допомоги від федерації не відмовились би, було б непогано. Їм же дали гроші в УЄФА, а вони не хочуть ділитись. Дали ж на допомогу в боротьбі з COVID-19.

Хоча в ПФЛ не кажуть, чи буде дограватись сезон. Вони не хочуть брати на себе відповідальність. І УАФ, і ПФЛ хочуть себе убезпечити. Я спілкуюсь із Макаровим – ще ж є питання з внесками клубів. Одна третя чемпіонату поки не відбулась, а внески ж залишаються в ПФЛ. Оцих 30-40 тисяч якраз можна було б дати на тестування.

Хоча ми за продовження чемпіонату. Хотілось би доказати деяким командам і спеціалістам. Але вже як вирішать».