Розгром Чорноморця 2 (4:0).

4 вересня 2019 рік. Суми. 18−00. Стадіон «Ювілейний». 2200 глядачів.

Арбітр — Катерина Усова (Київ), асистенти — Олександр Капленко і Сергій Удовенко (Кропивницький), четвертий арбітр — Денис Лупач (Суми). Наглядач арбітражу УАФ — Іван Карпина (Київская область).

«Альянс»: Важинский, Медведєв, Дугієнко, Пісний (Осадчий, 57), Меженський, Лучик (Гаврась, 64), С. Шарай (Макаров, 64), Піднебенной (Зрібняк, 64), Сидоренко, В. Шарай (Шпирьонок, 68), Анцибор.

Запасні: Литвиненко, Шевченко, Пікуль.

Тренер — Юрій Ярошенко.

«Чорноморець-2»: Даскалица, Войтиховський, Долгов, Коваленко, Плохотнюк (Смароков, 53), Прилєпа, Примаков, Серпутько, Титаєвский (капітан) (Шонія, 83), Цуркан, Штогрін.

Запасні: Варакута, Гулеватий, Плачков, Полєвой, Ратушняк.

Тренер — Альберт Ковальов.

Голи: В. Шарай (7-пенальті), Сидоренко (27, 46), Піднебенной (64).

Попередження: В. Шарай (45), Макаров (70), Дугіенко (90+3) — Цуркан (84), Коваленко (89).

В другій грі підряд ФК «Альянс» забиває по чотири голи . В останній грі підопічні Юрія Ярошенка розгромили
дублера Чорноморця.
 П'ять хвилин знадобилося Липоводолинцям щоб відкрити рахунок матчу.  Руслан Пісний вкинув з ауту
на Владислава Шарая, якого в штрафному майданчику з порушенням правил зустрів Микита Тітієвський пенальті.
З 11-метрової позначки пробив сам Владислав, сильним влучним ударом забиває гол 1:0.

Далі.Після швидкої контратаки Владислава Шарай подав з лівого флангу на дальню стійку Ярослав Сидоренко забиває другий гол 2:0.

На початку другого тайму господарі поля  реалізували ще одну контратаку. Брати Шараї  розіграли м’яч,  і після прострілу зліва від Станіслава  знову  Сидоренко забиває м’яч 3:0.

До середини другого тайму Альянс продовжував атакувати суперника після проходу лівим флангом  Андрій Анцибор  передачею в центр на Станіслава Шарая який  залишив м’яч В’ячеславу Поднебенному, який сильним ударом в дальній кут забиває гол красень – 4: 0

Після матчу гравці Альянсу подякували своїм вболівальникам за хорошу гру.

Команда Юрія Ярошенка  наблизилася до лідерів піднявшись на 5 сходенку турнірної таблиці.

8 тур Чемпіонату України  Альянс проведе 8 вересня на стадіоні «Іван» в місті Одеса з командою Реал-Фарма.
ВБОЛІВАЄМО ЗА НАШИХ!!!!!!