«Прикарпаття» — «Альянс»: прев’ю матчу

Перша ліга, 13 тур. 15 листопада 2020 р. Початок о 14:00. Стадіон «Рух», м. Івано-Франківськ.Форма команд у чемпіонаті:«Прикарпаття»: 11 матчів, 2 перемоги, 3 нічиї, 6 поразкок, м’ячі: +7-17, 9 очок, 14 місце«Альянс»: 9 матчів, 4 перемоги, 1 нічия, 4 поразки, м’ячі: +11-11, 13 очок, 11 місцеПопередні матчі команд:10 листопада. «Металіст 1925» – «Прикарпаття» 1:010 листопада. «Альянс» – «Верес» 2:1Найкращі бомбардири команд:«Прикарпаття»: Роман Дитко (2 голи)«Альянс»: Сергій Загинайлов (5 голів)Минулого туру команди грали проти сильних суперників, проте свої матчі вони провели по-різному: «Альянс» здобув перемогу над «Вересом», а «Прикарпаття» поступилося «Металісту 1925». Втім, наш суперник не знає перемог вже близько місяця: остання звитяга «Прикарпаття» датована 21 жовтня, а переможеною залишилася тернопільська «Нива». Це одна з трьох перемог «Прикарпаття» у сезоні: друга була здобута десятьма добами раніше над «Кременем», а ще раніше (16 вересня) команда з Івано-Франківська переграла знекровлену «Волинь» у Кубку України. До двох перемог «Прикарпаття» може додати три нічиї, одну з них – з «Чорноморцем». Тому команда може попсувати нерви не лише колективи з середини таблиці, а ще й лідерам. «Альянс» же поступався в більшості випадків командам з верхньої частини таблиці: «Гірнику-Спорт», «Волині» та «Агробізнесу», які ведуть боротьбу за вихід до УПЛ. Лише «Оболонь», якій наша команда поступилася, розділяє з липоводолинцями 10-11 місце. Проте, з 13 очок, які «Альянс» має у своєму активі після 12 турів, лише чотири здобуті на виїзді: один пункт з «Нивою» та три з «Авангардом».